FC Ferreira – Moreirense 0:0 (kon.) | Penafiel – Arouca 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Rio Ave 0:0 (kon.)
Setúbal – Estoril 1:2 (kon.) | Sporting – Boavista 2:1 (kon.)
Gil Vicente FC
0:0 (0:0)
Rio Ave FC
Neděle 19.04.2015, 17:00Portugalská Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z portugalské nejvyšší fotbalové ligy. V tomto zápase se proti sobě představí Gil Vicente FC a Rio Ave FC.

V dnešním souboji se proti sobě postaví dva celky s naprosto odlišnými problémy. Zatímco domácí tým Gil Vicente bojuje o holé přžití a na záchranu ztrácí 4 body, Rio Ave se snaží vybojovat alespoň naději na postup do Evropské Ligy. Hostům schází na postupové pozice 9 bodů.

Hosty v tomto zápase mírně favorizuje i aktuální forma. Tým Rio Ave sice v posledních dvou zápasech nevyhrál, jeho soupeř však tento problém řeší již sedm posledních utkání.

Hostující celek má navíc lepší vzájemné zápasy, jelikož ze vzájemných soubojů odchází Rio Ave v roli poražených jen velmi zřídka. Naposledy se tak stalo 26.10.2013.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

Gil Vicente FC: Facchini – Moura, Cadu, Berger, Evaldo – Goncalves, Vilela, Ribeiro – Viana, Tochukwu, Ebralidze
    Náhradníci: Patterson – Sewell, Paulinho – Caetano. Jander, Pecks, Silva, Yazalde

Rio Ave FC: Ederson – Lionn, Vilas Boas, Gouano, Zeegelaar – Moreira, Wakaso, Tarantini – Ukra, Jebor, Del Valle
    Náhradníci: Cassio – Abalo, Boateng, Bressan, Gustavo, Monte, Sow.

2
    Domácí vstoupili do zápasu aktivně a Ederson musel vyřešit první zapeklitou situaci.

4
    Hráči Gil Vicente zakončili rychlý protiútok střelou mimo branku.

7
    Vidíme druhý zásah hostujícího brankáře.

8
    Diogo Viana v ofsajdu, míč pro hosty.

9
    Nepřesný pas na Rubena Ribeira, ale je z toho rohový kop pro Gil Vicente.

10
    Domácí si rohový kop zopakují.

14
    Střela Del Valleho míří pouze mimo branku, Facchini vykopává.

16
    Domácí v útoku, ke střele se dostal Diogo Viana, ale branku přestřelil.

18
    Hraje se ve středu hřiště, domácí faulují, míč pro hosty.

20
    Další faul domácích, tentokrát útočný, na polovině Rio Ave.

22
    Opět se ke střele dostává Del Valle, ale gólman Facchini nyní zachránil svůj tým, skóre se tak na Estádio Cidade de Barcelos nemění.

25
    Útočná akce Rio Ave končí odpískaným ofsajdem.

25
    Ale pozor, hosté jsou bleskově zpět, Pedro Moreira (Rio Ave) má velkou příležitost, ale branku netrefil! To byla gólová šance.

26
    Del Valle nezpracoval těžký nákop na pravou stranu, hrají domácí.

28
    Z velké dálky pálí domácí Gabriel, branku netrefuje.

30
    Žlutou kartu dostává William Jebor (Rio Ave FC).

33
    Před brankou Rio Ave hlavičkuje Simeon Tochukwu, ale branku netrefuje.

36
    Domácí opět v útoku, střela Viany byla ale spíše propagační.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav zůstává bezbrankový.

42
    Ukra (Rio Ave) za obranou domácích, dostává se i ke střele, ale ta mu nesedla.

43
    Obránce Gabriel Moura byl zraněn a musí být ošetřován.

44
    Již se opět hraje, vypadá to, že Gabriel Moura bude moci pokračovat ve hře.

45
    Je to tak, Moura se vrací do hry, to vše v poslední minutě prvního poločasu.

45+1
    Další hráč musí být ošetřován, tentokrát je to obránce Rio Ave Lionn.

45+2

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je za námi, branku jsme neviděli, mírně aktivnější jsou domácí.

Druhý poločas začne přibližně v 18:03.

46

47
    První útočná akce druhého poločasu, domácí Vilela zkouší vystřelit, ale střela byla zablokována.

49
    Střelu Ukry lapil domácí gólman Facchini.

51
    Domácí Ruben Ribeiro pospíchá po levém křídle, je niž na polovině soupeře.

53
    Žádné nebezpečí pro branku Rio Ave.

55
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

57
    Je tu volný kop pro hosty, na polovině soupeře.

59
    K exekuci volného přímého kopu se postavil Ruben Ribeiro, který již rozehrál, ovšem trefil pouze dobře postavenou zeď.

60
    A vzápětí je tu opět Ribeiro s míčem, tentokrát již jeho střela prošla, ale míří pouze nad branku Rio Ave.

61
    Žlutou kartu dostává Vítor Goncalves (Gil Vicente FC).

62
    Žlutou kartu dostává Ruben Ribeiro (Gil Vicente FC) za zbytečné řeči směrem k rozhodčímu.

64
    Střelu Del Valleho dokázala zastavit obrana Gil Vicente.

65
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází João Vilela, přichází Jander.

66
    Obránce Zeegelaar se dostal ke střele, ale branku domácího týmu netrefuje.

69
    Ukra ztrácí míč na polovině soupeře a hosté se musí vracet.

70
    Posledních dvacet minut tohoto zápasu, stále čekáme na první gól.

72
    Jander si to namířil na branku Rio Ave, ae ztroskotal na obránci.

72
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Diogo Viana, přichází Yazalde.

73
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Pedro Moreira, přichází Bressan.

76
    William Jebor musí být ošetřován, přímo na hrací ploše.

77
    Zranění není vážné a domácí záložník pokračuje v zápase.

78
    Záložník Rio Ave Wakaso v šanci, branku Gil Vicente ale netrefuje, to se pak těžko dávají góly...

80
    Ofsajdem končí útočná akce domácích.

83
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází William Jebor, přichází Boateng.

83
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Ruben Ribeiro, přichází Paulinho.

85
    Gil Vicente na polovině Rio Ave, domácí se ale nyní nemohou dostat ke střele.

88
    Blíží se závěr zápasu a stále gól nepadl.

90
    Paulinho se "ukopl", míč míří mimo branku soupeře.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+2
    Žlutou kartu dostává Zeegelaar (Rio Ave FC).

90+4

Dnešní utkání končí bezbrankovou remízou. Domácí si nějaké šance dokázali vytvořit, ale ani z jedné se jim skórovat nepodařilo a hosté si tak z Gil Vicente odvážejí cenný bod.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:54:41)