Zenit – Sevilla 2:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Fiorentina – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.)
Neapol – Wolfsburg 2:2 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
2:2 (0:1)
Sevilla FC
Čtvrtek 23.04.2015, 21:05 • Stadion Petrovskij, Petrohrad • Evropská liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:04:47)
    O složení semifinálových dvojic rozhodne páteční los.

Je za námi skvělá odveta čtvrtfinále Evropské ligy mezi domácím Zenitem Petrohrad a španělskou Sevillou. Ta vedla po prvním poločase 1:0, ovšem ve druhé půli byl jasně lepší Zenit. Ten také dokázal otočit zápas a za stavu 2:1 mohl alespoň doufat v prodloužení. Útočné choutky domácí ale neopustily ani poté, a tak přišel trest v podobě ojedinělého brejku, jenž dokázali hosté gólově zužitkovat, což byl zlomový okamžik. V tu chvíli by totiž Zenit musel vstřelit góly dva, což se již nepodařilo, z postupu do semifinále Evropské ligy se tak raduje španělská Sevilla!

90+5

Zákroky brankáře Sevilly Beta – 4.

Zákroky brankáře Petrohradu Lodygina – 3.

90+5
    Z něho se ale neprosazují, fotbalisté Sevilly jsou ale v klidu, vědí, že postup jim už nikdo vzít nemůže.

90+5
    Nakonec ještě Lodygin dostává žlutou kartu za vzrušené protesty poté, co mají hosté další roh.

90+5
    Žlutou kartu dostává Jurij Lodygin (FK Zenit Petrohrad).

90+4
    Lodygin se zlobí, hosté mají totiž rohový kop. Ten z pravé strany rozehrál Banega.

90+3
    Zoufalá snaha Zenitu končí nepřesnou přihrávkou.

90+2
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Denis Suárez.

90+1
    To se dalo očekávat – sudí Rizzoli nastavil pět minut. V útoku jsou však hosté.

89
    Již se hraje, Beto vykopává od své branky.

88
    Po domácí euforii domácích je nyní patrné rozčarování, což ještě umocňuje gólman Beto, který se nechává ošetřovat a šetří tak čas.

87
    Situace je jasná – prodlužovat se již dnes nebude. Domácí Zenit navíc potřebuje vstřelit k postupu dva góly!
    Kévin GAMEIRO - 2:2

85
    Sevilla právě vstřelila branku!
    A hosté zakončili útočnou akci nejlépe, jak to jen šlo! Vitolo akci nepokazil, přihrávkou našel na pravé strany KÉVINA GAMEIRA, který zamířil a parádní střelou prostřelil vše, co stálo v cestě.

85
    Po rohovému kopu Hulka jdou hosté do brejku, to je po dlouhé době útočná akce hostů.