Lotyšsko – Německo 5:3 (kon.) | USA – Česko 7:2 (kon.) | Kanada – Švédsko 5:3 (kon.)
Finsko – Slovensko 3:0 (kon.) | Rusko – Švýcarsko 0:5 (kon.)
Rusko
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Švýcarsko
Čtvrtek 23.04.2015, 20:00 • Arena Zug • Mistrovství světa do 18 let • Čtvrtfinále

Dnes je to vše. S konstatováním, že Švýcarsko překonalo všechna očekávání a je v semifinále, se s vámi loučím. Přeji dobrou noc. (22:20:29)

Domácí reprezentaci bude čekat v semifinále Finsko, které porazilo Slovensko výsledkem 3:0.

Neuvěřitelné! Neuvěřitelné! Neuvěřitelné! Švýcarsko dokázalo porazit ve čtvrtfinále bezchybnou ruskou reprezentaci a postoupilo do semifinále! Obrovská radost propukla v Zugu. Zápas byl od začátku zápasu vyrovnaný, ale po druhé brance hráčů helvetského kříže, se začal lámat chleba. Celek, který dokázal do této chvíle porazit jen Lotyšsko v prodloužení, tak skončí nejhůře čtvrtý.

60:00

59:55
    Domácí drží kotouč na svých holích.

59:26
    Samsonov si připsal těžký zákrok po střele jednoho ze švýcarských hráčů.

58:53
    Dvě plus deset minut dostává Ivanjuženkov (RUS) za zásah v oblasti hlavy a krku.

58:44
    Rusové přidávají na agresivitě a Švýcaři padají na zem po soubojích jako hrušky.

58:09
    Domácí dokázali zaútočit, ale Samsonov dokázal střelu Holdenera vyrazit.

57:25
    Rusko se nemůže natrvalo usadit ve třetině domácích.

56:23
    Švýcarové se zatáhli do své třetiny a snaží se vyhazovat puky do středního pásma.

55:23
    Rusové jsou kompletní.

54:25
    Rozhodčí nakonec poslal na trestnou Nathana Marchona (SUI) a Alexandera Šemerova (RUS) za hrubost.

54:25
    Rusové začali být agresivní a prostor před brankou dost razantně brání. Tentokrát to odnesl před kasou clonící Volejníček.

53:47
    Ovšem tentorkát se musel činit Van Pottelberghe, který chytil střelu Žukenova.

53:23
    Kirill Kaprizov (RUS) dostává dvě minuty za sekání.

53:03
    Domácí hráči kombinují v pásmu Ruska.

52:34
    Hráči helvetského kříže to zkouší i nadále! Tentokrát trefil hrudník gólmana sborné Riat.
    Dominik VOLEJNÍČEK - 0:5

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 8. Forrer, 33. Impose (Rait), 40. Impose (Malgin), 44. Malgin, 52. Volejníček

Rusko: Samsonov (Krasotkin) – Rykov, Šemerov, Sergačjov, Kozyrjev, Jakovenko, Sidorov, Volkov, Sokolov – Vorobov, Gurjanov, Barabanov – Kaprizov, Žukenov, Beljajev – Ivanjuženkov, Kvartalnov, Jemets – Čebykin, Jurtajkin, Rubstov
    Švýcarsko: Van Pottelberghe (Muff) – Stadler, Siegenthaler, Suleski, Pinana, Bircher, Weber – Riat, Impose, Malgin – Holdener, Hischier, Marchon – Volejníček, Thürkauf, Forrer – Miranda, Fuchs, Prassl