Washington – NY Islanders 5:1 (kon.) | Detroit – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 5:2 (kon.)
Vancouver – Calgary 2:1 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (1:1, 0:0, 4:1) Stav série: 2:3
Chicago Blackhawks
Pátek 24.04.2015, 03:30 • Bridgestone Arena, Nashville • Play-off NHL

Play-off NHL nabírá obrátky, tak se nezapomeňte stát fanoušky stránky NHL.cz, na které najdete kompletní informace o všech zápasech (y)

Posted by Hokej on 18. duben 2015

Tímto se s Vámi loučím a u dalších onlajnů nejen z play-off NHL brzy na počtenou. (06:53:29)

Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 2 hity, čas na ledě 18:12

Série se tak opět přestěhuje do Chicaga, kde se bude Nashville pokoušet odvrátit i druhý matchball Blackhawks.

Je dobojování. Díky skvělé třetí třetině vyhráli Predátoři zaslouženě 5:2, když hattrickem v zápase se blískl Filip Forsberg. Klíčový okamžik zápasu byl nástup Nashvillu do třetí části hry, kdy se prosadili už po 47 sekundách a o tři minuty později přidali dvě branky během dvanácti sekund.

60:00

Forsbergovi stačily ke střelení hattricku pouze čtyři střely.
    FORSBERG - 5:2

59:51
    Nashville právě vstřelil branku!
    FILIP FORSBERG využil nešťastné rozehrávky Chicaga a upravuje na konečných 5:2 pro domácí. Forsberg v dnešním utkání zaznamenal hattrick, takže v tuto chvíli zaplavují ledovou plochu čepice. Bez asistence.

59:32
    Chicagu se nadaří dostat zpět do útočného pásma.

59:11
    Predátoři se dostávají ze zajetí a vyhazují puk do středního pásma.

58:49
    Chicago opět hraje power play a tlačí domácí Nashville v jejich obranném pásmu.

57:55
    Darling se vrací do své branky, neboť se bude vhazovat v útočném pásmu domácích, kteří si zahrají přesilovou hru.

57:55
    Vyloučen Hossa a Shaw (oba CHI) na dvě minuty + Gaustad a Jones (oba NSH).

57:55
    A máme tu menší šarvátku! Shaw si vyříkával problémy s Gaustadem pěstně.

57:30
    Jones se pokusil trefit prázdnou branku přes celé hřiště, ale puk se mu nepodařilo trefit tak, jak by si představoval a nakonec jde mimo branku.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 15. Forsberg, 41. Neal (Stalberg, Jones), 44. Wilson (Ribeiro), 44. Forsberg (Fisher, Neal), 60. Forsberg – 14. Richards (Bickell, Seabrook), 55. Versteeg (Kane, Richards)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Jones, Ekholm, Ellis, Bartley, Franson – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Cullen, Neal – Santorelli, Jarnkrok, Stalberg – Bourgue, Gaustad, Beck
    Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Oduya, Hjalmaesson, Keith, Rozsíval, Timonen, Seabrook – Saad, Toews, Hossa – Bickell, Richards, Kane – Desjardins, Kruger, Shaw.

Rozhodčí: O’Rourke, Pochmara – Nansen, Amell

Diváci: 17,238