Coimbra – Gil Vicente 1:2 (kon.) | Estoril – Marítimo 1:1 (kon.) | Rio Ave – Guimarães 1:1 (kon.)
GD Estoril Praia
1:1 (0:0)
CS Marítimo
Sobota 25.04.2015, 19:00 • Estádio António Coimbra da Mota • Portugalská Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Hezký den všem sportovním fanouškům, Vítáme vás u sledovaní online přenosu 30. kola portugalské ligy mezi GD Estoril Praia a CS Marítimo.

Dnešní zápas bude přímý souboj mezi oběma týmy o místo v tabulce, neboť mezi oběma týmy je rozdíl pouhé dva body. Estoril se nachází na dvanácté příčce a má 34 bodů, Marítimo je deváté a má bodů 36.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

GD Estoril Praia: P. Kieszek – Anderson Luis, Ruben, Tavares, Gonçalves, Babanco, Amado, Tozé, Sebá, Bonatini, Tijane
    Náhradníci: Balboa, Mattheus, Mano, Vagner, Nascimento, Cabrera,

CS Marítimo: Salin – Raul, Diogo, Bauer, Ferreira, Gallo, Pereira, Soares, Costa, Xavier, Marega
    Náhradníci: Abreu, Briguel, Ebinho, Fransérgio, Gêgê, Santos, Wellington

Rozhodčí: João Carlos Santos Capela – Tiago Rocha, Pedro Mota (Luis Godinho).

1

1
    Začátek zápasu je zatím hodně opatrný, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

2
    Domácí hráči si teď pomohli útočným faulem a přišli o míč.

3
    Domácí hráči jsou teď hodně aktivní, daří se jim držet míč na polovině soupeře.

5
    Domácí hráči vybojovali rohový kop.

7
    Z dalekonosnou střelou Pereiri si Kieszek dokázal poradit.

9
    Gonçalves si počínal nedovoleně, hosté tak budou zahrávat standardní situaci ze středu hrací plochy.

10
    U míče jsou teď domácí hráči, kteří se snaží prosadit kombinační hrou.

12
    V prvních dvanácti minutách jsme zatím žádnou vážnou šanci neviděli. Obě mužstva se snaží hrát kombinačně.

15
    Na centrovaný míč Xaviera si naběhl Marega, který střílel hlavou nepřesně.

17
    Domácí hráči se snaží dostat dopředu postupným útokem. Hráči Marítima ale dobře napadají a tak se jim nedaří dostat na dostřel hostující branky.

19
    V souboji dvou osmiček si počínal nedovoleně domácí Gonçalves.

20
    Obrovský závar před hostující brankou, kterou nakonec dokázala obrana Marítima odvrátit do bezpečí.

22
    Estoril bude zahrávat rohový kop.

23
    Centrovaný míč do pokutového území hostí vyboxoval brankář Salin do bezpečí.

24
    Míč se ale dostal k Tijanemu, který střílí nepřesně.

24
    Další centrovaný míč do pokutového území hostí, tentokráte z levé strany, pro který si tentokráte s poklidem Salin došel a schoval ho ve své náručí.

25
    Nepřesná přihrávka domácích v pokutovém území se dostala k hostujícím obráncům, kteří okamžitě ho odkopávají do středu hrací plochy.

26
    Další rohový kop pro hráče Estoril, tentokráte z levé strany.

27
    Střela Tijaneho z dálky končí vysoko nad hostující bránou.

29
    Střela Tozého skončila v náručí Salina.

30
    Žlutou kartu dostává Raul (CS Marítimo).

30
    Domácí hráči budou zahrávat standardní situaci ze slibné pozice, ze vzdálenosti asi 30 metrů.

31
    Nacvičený signál nakonec skončil rohovým kopem.

32
    Centrovaný míč několikrát proletěl pokutovým územím. Nakonec ho ovšem získali hostující hráči.

34
    Na druhé straně se teď pokoušeli hostující hráči odcentrovat míč do pokutového území domácích. Tam ovšem našli jen domácí obránce, kteří okamžitě s ním utíkají dopředu.

35
    Nyní to zkoušeli pro změnu Xavier z opačné strany. Pro míč si ale s poklidem vyskočil Kieszek.

36
    Xavier to teď zkoušel znovu, tentokráte přihrávkou pod sebe na jednoho ze svých spoluhráčů. Tomu ale střelu zblkovala domácí obrana.

37
    Další šance hostí. Tentokráte Marega střílí nepřesně.

39
    Nyní se nám hra přesunula mezi obě šestnáctky. Když už se někdo dostane ke střele, tak ta je hodně nepřesná.

40
    Costa to teď zkoušel z dálky, ale dopadl jako jeho předchůdci. Střílel hodně nepřesně.

42
    Pokus o rychlý přechod hostujících hráčů zastavují rozhodčí pro ofsajd.

43
    Žlutou kartu dostává Sebá (GD Estoril Praia).

43
    Hra je přerušena, jeden z hráčů hostí potřebuje ošetřit.

43
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Filipe Gonçalves, přichází Mattheus.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase tři minuty.

45+2
    V nastaveném čase prvního poločase se nám hraje převážně ve středu hrací plochy.

45+3
    V posledních vteřinách prvního poločasu měl velkou šanci Soares. Z blízka ale Kieszeka nepřekonal.

45+3

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Skončil nám první poločas, ve kterém jsme zatím žádnou branku neviděli. Viděli jsme několik šancí na obou stranách, ale bez úspěšného zakončení na jedné či druhé straně.

Druhý poločas začne přibližně v 20:05.

Hráči už nám nastupují na hrací plochu, utkání nám bude za okamžik pokračovat.

46

46
    Hostující hráči před malou chvíli zahájili druhý poločas.

46
    Žlutou kartu dostává Mattheus (GD Estoril Praia).

48
    Kieszek teď musel vyskočit hodně do vzduchu, aby zabránil hostujícím hráčům ve střele na bránu.

51
    Soares si teď počínal nedovoleně při souboji o míč. Domácí se tak dostanou k míči.

53
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

55
    Obrovský závar před bránou domácích. Brankář po předcházejícím souboji zůstal na zemi. Nikdo z hráčů hostí ale nedokázal míč dopravit do sítě. Míč jen proletěl a skončil v zázemí.

57
    Šanci domácích teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.

59
    Hosté teď drží míč na polovině soupeře a snaží se prosadit kombinační hrou.

60
    Domácí ale dobře napadají a nepouští je na dostřel své brány.

61
    Domácí teď zkoušeli odcentrovat do pokutového území. Míč ale pokutovým územím jen proletěl a nenašel nikoho ze spoluhráčů ani protihráčů.

63
    Žlutou kartu dostává Bonatini (GD Estoril Praia).

64
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Gallo, přichází Fransérgio.

66
    Žlutou kartu dostává Tavares (GD Estoril Praia).

66
    Střela jednoho z domácích hráčů skončila vysoko nad bránou hostí.

68
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

69
    Pro centrovaný míč do pokutového území si v poklidu doběhl Kieszek.

70
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Tijane, přichází Fernandinho.

72
    Žlutou kartu dostává Fransérgio (CS Marítimo).

75
    Hosté si teď pomohli útočným faulem a přišly o míč.

75
    Estoril právě vstřelilo branku!
    V pokutovém území se nejlépe zorientoval FERNANDINHO, který střelou na bližší tyč otevřel skóre utkání.
    FERNANDINHO - 1:0

79
    Střela Tozého jen prosvištěla nad bránou hostí.

81
    Hra je nyní přerušena. Jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetření.

82
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Léo Bonatini, přichází M. Cabrera.

83
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Alex Soares, přichází Cristian.

85
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    MAREGA se dokázal uvolnit a střelou na vzdálenější tyč srovnává stav utkání.
    MAREGA - 1:1

86
    Aktuální stav držení míče: 52% – 48%.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase tři minuty.

90
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Xavier, přichází Abreu.

90+3

Skončil nám druhý poločas zápasu 30. kola portugalské ligy GD Estoril Praia – CS Marítimo, ve kterém jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Oba týmy si tak připíšou po jednom bodu a zůstane mezi nimi dvoubodový rozdíl v ligové tabulce. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalších zápasů se budu těšit na shledanou. (21:01:11)