Malaga – La Coruňa 1:1 (kon.) | Almería – Eibar 2:0 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Celta Vigo – Real Madrid 2:4 (kon.)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
Neděle 26.04.2015, 12:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španělská LaLiga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (13:55:13)

Málaga nakonec remizuje doma s Deportivem La Coruňa 1:1. Domácí se dostali do vedení v úvodu druhé půle, ale hostům se v 61. minutě podařilo vyrovnat a i přes mírnou převahu Málagy se remíza jeví jako spravedlivý výsledek. Hosté byli dokonce blízko třem bodům, ale v 84. minutě trefil Lucas z přímého kopu pouze tyč.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Juanmi (Málaga CF).

90+3
    Z následného rohového kopu domácí neohrozili branku Deportiva.
    Guerra nebezpečně hlavičkoval v samém závěru utkání

90+2
    Guerra si ve vápně vyskočil na vysoký míč a dobrou hlavičkou prověřil Fabriho, který měl co dělat, aby vytěsnil balón na roh!

90+1
    Lucas se ujal rozehrávky standardní situace a jeho centr skončil jen v náručí Kameniho.

90+1
    Žlutou kartu dostává Arthur Boka (Málaga CF).

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Rosales centroval do vápna, kde se Juanmi ve špatné pozici snažil opřít do míče hlavou a jeho zakončení šlo hodně mimo.

89
    Lucasův centr dokázala domácí obrana odvrátit pryč ze šestnáctky.

88
    Salomãova tečovaná rána přinese hostujícímu týmu rohový kop. Deportivo je v závěru zápasu aktivní.

85
    Na druhé straně se dostal ke střele Guerra, ale trefil jen prostor, který měl pod kontrolou brankář Fabri.
    Lucas prostřelil zeď a trefil tyč domácí brány

84
    Lucas prostřelil zeď a jeho rána se od tyče odrazila za Kameniho, ale přesto mimo bránu! Málaga teď měla velké štěstí.

82
    Hosté budou mít po Sánchezově faulu k dispozici přímák v blízkosti šestnáctky Málagy.