Arouca – FC Ferreira 1:3 (kon.) | Nacional – Penafiel 2:0 (kon.) | Benfica – Porto 0:0 (kon.)
Boavista – Setúbal 0:0 (kon.)
Boavista FC
0:0 (0:0)
Vitória FC Setúbal
Neděle 26.04.2015, 20:15 • Estádio do Bessa Século XXI (Porto) • Portugalská Primeira Liga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (22:09:43)

Z tohoto zápasu mohli mít radost jen fandové defenzivního fotbalu. Jediný prohřešek proti jejich filozofii spáchal v 79. minutě hostující Venancio, který v jediné gólovce zápasu trefil břevno Mikovy brány.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Suk (Vitória FC Setúbal).

90+4
    Ani v samém závěru zápasu se na hřišti neděje nic zajímavého. Gólu se v tomto utkání opravdu nedočkáme.

90+3
    Raeder bude odkopávat od hostující brány. Blíží se poslední minuta nastavení.

90+2
    Žlutou kartu dostává Silva (Boavista FC).

90+1
    Pro vysoký míč do vápna Boavisty si došel brankář Mika, který vyboxoval balón k jednomu ze spoluhráčů.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Bobo se dostal ve vápně ke střele, ale ta šla hodně mimo bránu.

89
    Bobo se snažil odcentrovat před bránu, ale byl zablokován hostujícím obráncem.

88
    Míč propadl až k hostujícímu brankáři, který bude odkopávat od své brány. Ani v těchto chvílích si ani jeden z týmů nevytváří herní převahu.

85
    To, čeho jsem se obával už v prvním poločase, začíná mít hodně reálné obrysy. V 85. minutě panuje stále bezbrankový stav a zápas jasně spěje k remíze 0:0.

84
    Žlutou kartu dostává Pelkas (Vitória FC Setúbal).

83
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Uchebo, přichází Ferreira.
    Venancio trefuje břevno domácí brány

79
    Míč nakonec propadl až k Venanciovi, který bez rozpaků vypálil z halfvoleje a trefil břevno Mikovy brány! V 79. minutě jsme byli svědky první velké šance zápasu.