Lotyšsko – Slovensko 25:18 (kon.) | Švýcarsko – Česko 26:30 (kon.)
Švýcarsko
26:30 (12:14)
Česko
Středa 29.04.2015, 20:00 • BBC Aréna • Kvalifikace ME

Česká reprezentace ve druhém poločase výrazně zlepšila hru, proměňovala šance a nakonec porazila Švýcarsko o čtyři branky – 30:26. V kvalifikaci tak poprvé vyhrála a výrazně zvýšila svou šanci na postup. (21:38:16)

60
    Konec zápasu. (26:30)

60
    V poslední sekundě Švýcaři snížili, ale na víc se už nezmohou. (26:30)

59
    Petrovský sám v klidu zakončuje před gólmanem a mířil pod břevno. (25:30)

58
    Hrstka utekl do brejku, ale Portner ho vychytal! (25:29)

57
    Babák byl faulován a rozehrávat bude Petrovský. (25:29)

57
    Český gólman nyní vytáhl důležitý zákrok a tři minuty před koncem vedou Češi o čtyři góly. (25:29)

56
    Raemy tvrdě mířil k tyči a trefil se. (25:28)

56
    Po přihrávce Petrovského zakončoval sám před gólmanem Hrstka a nemýlil se. (24:28)

55
    Babák proměnil sedmičku. (24:27)

55
    Švýcaři se ještě dostávají na dostřel, ztrácejí pouze dvě branky. (24:26)

54
    Küttel vyloučen, takže síly na palubovce se vyrovnají. Do toho Zdráhala neproměnil 7m hod. (23:26)

53
    Raemy proměnil 7m hod. (23:26)

53
    Říha tvrdě fauloval protihráče a dostal dvě minuty. (22:26)

52
    To už vypadá nadějně, Petrovský se opět prosadil. I přes dorážení obránce. (22:26)