Česko – Švýcarsko 29:25 (kon.) | Slovensko – Lotyšsko 22:23 (kon.)
29:25 (15:13)
Švýcarsko
Sobota 02.05.2015, 17:00 • MSH Lokomotiva, Plzeň • Kvalifikace ME

53
    Dvě minuty navíc dostává Jonas Dahler a Švýcaři hrají dvojnásobné oslabení. (26:23)

52
    Hodně zvláštní situace, po které neplatí gól Švýcarska a dvě minuty dostává hráč na lavičce,. Je jím Raemy. (24:22)

51
    Ondřej Zdráhala na sedmimetrovém hodu? To je dnes jistota gólu! (24:21)

47
    Nicolas Raemy se ze značky sedmimetrového hodu nemýlil. (22:19)

44
    Dvě minuty dostal český hráč Tomáš Říha. (21:17)

41
    Opět kouzelník Petr Štochl, ten je dnes ve fantastické formě! (20:16)

36
    Hodně se teď celá hala diví dvouminutovému vyloučení Romana Bečváře, ale je to realita. (18:14)

24
    Prvním vyloučeným v českém týmu dnes je Pavel Horák. (12:8)

21
    Nicolas Raemy dostává dvě minuty. (11:7)

21
    Žlutou kartu dostává Milan Škvařil (Česko). (10:7)

18
    Ani při druhé dnešní sedmičce se Ondřej Zdráhala nemýlil a překonal Bringolfa. (9:5)

17
    Žlutou kartu dostává Luca Mühlemann (Švýcarsko). (8:5)

16
    Žlutou kartu dostává Ondřej Zdráhala (Česko). (7:5)

10
    Žlutou kartu dostává Tomáš Říha (Česko). (4:3)

9
    Prvním vyloučeným v dnešním utkání je Švýcar David Graubner. (4:3)

7
    Na sedmimetrový hod se postavil Ondřej Zdráhala a nedal brankáři šanci. (3:2)

5
    Žlutou kartu dostává David Graubner (Švýcarsko). (1:0)

4
    Žlutou kartu teď dostává jeden z trenérů Švýcarska, měl by jím být asistent Petr Hrachovec. (1:0)