Ostrava – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 0:0 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:0 (kon.)
Jablonec – Teplice 3:2 (kon.) | Dukla Praha – Sparta 1:4 (kon.) | Brno – Příbram 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 6:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 3:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 11.05.2015, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga

Ve druhém poločase bylo lepší Slovácko, ale nějaké větší šance si nevytvořilo. Příliš koukatelný fotbal se ve druhém poločase nehrál a remíza 0:0 je tak zasloužená. To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (14:58:07)

90

88
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Petrucha, přichází Palínek.

88
    Otepka našel obloučkem Machovce, ale ten nebyl v zakončení úspěšný.

87
    Chytrý teď krásně zpracoval balón, chtěl přejít přes obránce, ale ten ho zastavil faulem.

85
    Střela Machovce z přímého kopu, který byl nějakých 30 metrů od branky, se mezi tři tyče nevešla.

83
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Křiváček, přichází Podráský.

82
    Po faulu Hály mělo Slovácko výhodu, ale tu nevyužilo.

81
    Jeleček centroval, ale míč skončil v autu.

80
    A další ofsajd Dynama. Velmi těsný.

79
    Jedna z malá návštěv Dynama na útočné polovině neskončila úspěchem.

77
    Vypadalo to na velmi nadějnou šanci domácích, ale tu opět zastavil praporek pomezního.

76
    Další centr Slovácka byl opět zblokovaný.

75
    Přímý kop hostů skončil i po teči v náruči Pavelce.

73
    Křiváčka nyní ošetřují domácí lékaři, ale vypadá to, že bude v pořádku.

71
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Rusňák, přichází Jeleček.
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Fojtášek, přichází Tesař.

69
    Horák si pohrál ve středu hřiště se soupeřem, ale jeho následná přihrávka byla příliš dlouhá.

67
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Schertler, přichází Horák.