Frýdek-Místek – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Kolín – Táborsko 3:1 (kon.) | Žižkov – Vlašim 3:0 (kon.)
Varnsdorf – Most 3:1 (kon.) | Sokolov – Třinec 1:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:2 (kon.)
Karviná – Znojmo 3:1 (kon.) | Zlín – Opava 3:0 (kon.)
FC Zlín
3:0 (1:0)
Slezský FC Opava
Středa 13.05.2015, 18:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90+1
    Lukáše Holíka ještě v poslední minutě zápasu nahrazuje jeho jmenovec Lukáš Motal.

87
    Druhá změna Zlína. Miloše Kopečného střídá Malý.

75
    První střídání domácích. Zjevně unaveného Bartolomeua střídá Rastislav Chmelo.

64
    Poslední střídání hostů. Jan Schaffartzik nahrazuje Václava Jurečku.

54
    Benjamínka týmu Opavy Janetzkého střídá Tomáš Mrázek.

46
    Hosté o poločase sáhli k jedné změně. Jana Svatonského vystřídal Tomáš Machálek.