Villarreal – Malaga 2:1 (kon.) | Elche – Ath. Bilbao 2:3 (kon.) | La Coruňa – Levante 2:0 (kon.)
Atlético – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Sociedad – Granada 0:3 (kon.) | Cordoba – Rayo Vallecano 1:2 (kon.)
Getafe – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 1:4 (kon.) | Valencia – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Sevilla – Almería 2:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:3 (0:0)
Granada CF
Neděle 17.05.2015, 19:00 • Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián) • Španělská LaLiga

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou. (20:54:17)
    Trenérovi hostí skvěle vyšlo střídání, Robert Ibañez na první gól nahrál a druhý sám vstřelil. I díky němu Granada vydřela důležité 3 body k záchraně

STATISTIKY

Držení míče 64% : 36%
    Střely na branku 1:6
    Rohové kopy 3:3
    Fauly 12:17

Je tady konec! Takto se hraje o záchranu! Granada byla trpělivá a díky zaslouženým třem gólům nakonec rozdrtila San Sebastian 3:0. Na góly jsme čekali až do druhé půle, nejprve se v 74. minutě po krásné akci prosadil El Arabi, kterého následoval o pět minut později Ibaňez. Poslední branka stála opravdu za to. Rochina napřáhl z obrovské dálky a překonal brankáře Zubikaraie potřetí. Granada tak získala velice důležité tři body, které ji možná pomůžou k záchraně v nejvyšší španělské fotbalové soutěži.

90+1

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Carlos Vela.
    Rubén ROCHINA - 0:3

88
    Granada právě vstřelila branku!
    Tak to byla fotbalová nádhera! Hosté se zaslouženě dostávají do tříbrankového vedení. RUBÉN ROCHINA obral na polovině hřiště svého soupeře o balon a okamžitě vyslal na branku parádní střelu, který překvapila brankáře Zubikaraie a nakonec skončila v brance. Nádherný gól v podání španělského útočníka – 0:3.

86
    Finální střídání na straně Granady. Javi Márquez opouští trávník, kde jej vystřídá Ruben Pérez.

85
    Po tvrdém zákroku zezadu vidí zaslouženě žlutou kartu Márquez.

82
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Martínez, přichází Eneko Capilla González.

81
    Trenéru Granady José Ramónu Sandovalovi se skvěle vyplatilo střídání Ibaňeze, který jednu branku vstřelil a na další asistoval. Díky němu se Granada přiblížila k záchraně.
    Robert IBAÑEZ - 0:2

79
    A je to tady, Granada přidává druhý gól! Chybu v obraně využil střídající ROBERT IBAŇEZ, který přidal k asistenci i vstřelenou branku, když jeho zblokovaná střela přelobovala brankáře Zubikaraie. Hosté vedou již 2:0!

78
    Domácí se však nevzdávají a začínají svého soupeře tlačit.

76
    Granada je vstřelenou brankou nabuzena a zdá se, že bude chtít přidat ještě pojišťující gól.
    Youssef El Arabi - 0:1

74
    Hosté se dočkali a po parádní akci otevírají skóre! Robert Ibaňez se krásně uvolnil a poslal před branku přihrávku na úplně osamoceného YOUSEFFA EL ARABIHO, který prázdnou brankou nepohrdl a vstřelil velice důležitou branku pro svůj tým, který může dopomoci k záchraně v nejvyšší španělské soutěži.