Setúbal – Arouca 2:1 (kon.) | Moreirense – Estoril 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Coimbra 3:2 (kon.)
Sporting – Braga 4:1 (kon.) | Belenenses – Porto 1:1 (kon.) | Guimarães – Benfica 0:0 (kon.)
Penafiel – Gil Vicente 2:1 (kon.) | Marítimo – Rio Ave 4:0 (kon.)
CS Marítimo
4:0 (1:0)
Rio Ave FC
Neděle 17.05.2015, 19:00 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga

Ode mě je to vše a přeji vám příjemný zbytek večera. (20:53:52)

Zápas Marítima s Rio Ave je minulostí a domácí si připisují tři body za vítězství 4:0. Výhru režíroval především Marega, který se prosadil dvakrát. Další velkou výhodou domácích bylo vyloučení Tarantina, kvůli kterému hráli Rio Ave od 52. minuty o deseti.

90+3

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    I Rio Ave využívá třetí střídání. Jony jde na hřiště, Lopes na lavičku.

86
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle už je ostudný výsledek Rio Ave. Čtvrtou branku do sítě hostujícího celku přidává DANILO PEREIRA.

83
    Domácí využívají všechny tři možnosti na střídání. Místo Xaviera si poslední minuty zahraje Fábio Abreu.

80
    Střelec první branky zápasu, Raul, je vystřídán Rossim.

79
    Luís Gustavo je dalším hříšníkem, který je potrestán žlutou kartou.

73
    Rio Ave na domácí vůbec nestačí. Ti bez problémů kombinují na vlastní polovině.

68
    Krátce po prvním střídání přichází druhá změna. Bressan si jde odpočinout, jeho místo zaujme Luiz Gustavo.

67
    Rio Ave střídá. Jebor Wakaso nahrazen Abalem.

62
    Bressan výborně vysunul MOUSSU MAREGU, který šel sám na gólmana a nezaváhal. Teď už to bude mít Rio Ave hodně těžké. Navíc připomínám, že hosté hrají bez vyloučeného Tarantiniho.

60
    První střídání zápasu, Dioga nahrazuje Bessa.

58
    André Villas Boas se pokusil najít volného Maregu, ale k tomu se míč nakonec nedostal.

52
    Tak to je velká rána pro Rio Ave! Tarantini dostává rovnou červenou kartu a v dnešním utkání už ho neuvidíme.