Villarreal – Malaga 2:1 (kon.) | Elche – Ath. Bilbao 2:3 (kon.) | La Coruňa – Levante 2:0 (kon.)
Atlético – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Sociedad – Granada 0:3 (kon.) | Cordoba – Rayo Vallecano 1:2 (kon.)
Getafe – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 1:4 (kon.) | Valencia – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Sevilla – Almería 2:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (0:1)
UD Almería
Neděle 17.05.2015, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:58:12)

Vzhledem k tomu, že týmy La Coruni i Granady dnes vyhrály a Eibar získal bod, propadá se Almería na sestupové pozice, přesněji na předposlední příčku.. Pokud se chce udržet, musí v posledním ligovém utkání proti Valencii vyhrát a čekat na další výsledky.

Ten právě přišel a po obratu z 0:1 na 2:1 se ze tří bodů raduje favorizovaná Sevilla. Ta po pauze přidala na tempu, zpřesnila hru a výsledkem byly dvě Iborrovy trefy v 65. a 71. minutě. Almería se ve zbývajících minutách nevzdala, snažila se, na body to však nestačilo.

Utkání sledovalo 32 511 diváků.

90+3

90+3
    Z něj už ohrožení branky nepřišlo, čeká se už pouze na závěrečný hvizd.

90+2
    Po Aspasově přiklepnutí se o zakončení patičkou pokoušel Gameiro, zblízka ale Rubéna nepřekonal. Roh.

90+2
    Rico vykopává od vlastní brány a samozřejmě nikam nespěchá.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Hosté se snaží o poslední nápor a trochu otevírají obranu. Toho se snažil využít Gameiro, nestihl však míč na hrací ploše.

88
    Aspas se Suárezem byli blizoučko definitivní jistotě, Rubén si ale se střelou k tyči a dorážce z úhlu poradil.

86
    Almería rozehrála dva rohové kopy, po tom druhém pálil Hemed, ovšem pouze do chumlu hráčů.

85
    Začíná posledních pět minut utkání.

83
    Za sražení Figueirase dostal žlutou kartu hostující Sebastian Dubarbier.

81
    Rozehrávka Seville moc nevyšla, do brejku se dostával Zongo, chtěl akci vyšperkovat přihrávkou doleva na Azeeze, jenže ten byl Vitolem docela tvrdě atakován. Rozhodčí vše posoudil jako čistý zákrok a pokračuje se ve hře.

80
    Rohový kop pro Sevillu, domácí rozehrávají nakrátko.

78
    Tempo nám teď trochu upadlo, Sevilla drží míč na své polovině a vyčkává.

76
    Sevilla rozehrála Banegou přímý kop, jenže tato situace nepatřila k těm podařeným.

76
    Poslední střídání Sevilly, José Antonio Reyes dohrál, na poslední minuty nastupuje Vitolo.