FC Spartak Trnava
4:2 (4:0)
FK Senica
sk Neděle 17.05.2015, 19:00 • ViOn Zlaté Moravce • Niké liga

Juraj Jarábek (tréner Spartaka): „Prvý polčas bol v poriadku, vytvorili sme si šance a strelili góly. Senica ukázala, že vie hrať futbal. My sme po polčase poľavili, prišla neistota, to by sa nám nemalo stávať. Nedostatky si rozoberieme, inkasovali sme pre našu druhopolčasovú pasivitu. Góly sme dali po veľmi pekných akciách, ale v defenzíve vznikli veľké diery a chyby, to si budeme musieť rozobrať.“

Eduard Pagáč, tréner Senice: V prvom polčase sme si vypracovali šance, nepremenili sme ich a pre neskúsenosť sme inkasovali zbytočné naivné góly. Súper si vypracoval šance skôr z našich individuálnych chýb, ktoré vyplynuli z našej nerozvážnosti. Ani prvý polčas nebol zlý, som však rád, že sme po zmene strán ukázali charakter, boli sme lepší a dominantní na lopte. Skúsení hráči nám chýbajú, títo mladí majú kvalitu a aj keď spravili chyby, presvedčili, že futbal vedia hrať. Máme solídne mužstvo, len s ním treba pracovať.“ (21:15:27)

O pár minút Vám prinesieme reakcie oboch trénerov na dnešný zápas.

90
    Nadstavený čas bude minimálne jedna minúta.

88
    Zápas sa dohráva, trnavskí fanúšikovia spievajú a hráči udržujú stav 4:2.

87
    Kosorin poslal prihrávku do vápna, loptu zobral Kelava,

85
    Faul pred šestnástkou Trnavy a priamy kop pre hostí. Nič z neho hostia neťažili a hrá Spartak.

84
    Tréner Jarábek myslí na obranu. V rozhodnutom zápase si jeho zverenci komplikujú život.

83
    Cleber hetrik dnes nedá, vymenil ho Bortel.

82
    V druhom polčase je na ploche iná Trnava a iná Senica.

81
    Jedna z nich práve takmer vyšla, Mikovič sa dostal k zakončeniu. Bolo to však z uhla a Martin hetrik nezavŕšil. Minul bránu, hoci Šulla sa za loptou naťahoval.

80
    Posledných desať minút riadnej hracej doby, zápas hostia nevypustili, hostia skúšajú kontry do otvorenej obrany.

79
    Komara nahradil v drese Senice Krča.

78
    Prvú žltú kartu v zápase vidí za faul na Vyskočila Kosorin.

76
    Trnavčania viac držia loptu, dva inkasované góly boli asi dobrým varovaním.

75
    Spartak mal výbornú šancu na odpoveď. Lopta mierila do brány, bola však tečovaná a skóre sa nemení.

74
    Vojtuša pri striedaní nahradil Vyskočil.

73
    Senica dala gól!
    Po priamom kope hostí sa po skrumáži dostal k lopte RÓBERT PILLÁR a zblízka znížil na 2:4.

Martin Janiš

Branky: 5. Nascimento, 18. Nascimento (Sabo), 26. Mikovič, 42. Mikovič (Janečka) – 46. Kalabiška, 73. Pillár

Karty:   78. Kosorin (SEN)

FC Spartak Trnava: Kelava – Janečka (C), Nikolič, Greššák, Čonka – Nascimento (83. Bortel), Hlinka (60. Casado), Vlasko, Sabo – Mikovič, Vojtuš (74. Vyskočil).
    Náhradníci: Strapák – Vyskočil, Tóth, Bortel, Casado.

FK Senica: Šulla – Privrel, Pavlík (C), Krč (79. Komara), Pillár – Pittner, Hušek, Dolný (64. Mráz), Hlohovský – Kalabiška, Kosorin.
    Náhradníci: Junas – Komara, Mráz, Malý, Ventúra, Gombala.

Rozhodčí: Smolák – Vorel, Roszbeck – Súkeníková