Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 1:1 (kon.)
Příbram – Jihlava 2:1 (kon.) | Sparta – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 0:7 (kon.)
Znojmo – Varnsdorf 4:1 (kon.) | Třinec – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Brno 0:2 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Ale přece jen se Sparta před přestávkou dostala na vyrovnaný stav. Jablonec opět propadl ve středu hřiště, Schranz uvolnil průnikovou přihrávkou JAKUBA PODANÉHO a ten střelou, která se otřela o vzdálenější tyč zařídil vyrovnání. Poločas ihned končí.
    Tomáš ČÍŽEK - 0:1

29
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Teď ovšem Baumitu vyšla rychlá akce! Munzar prolétl po levém křídle, naservíroval přesný centr před branku TOMÁŠI ČÍZKOVI, který utaženou placírou poslal míč k tyči. Hosté vedou.