Gent – Standard 2:0 (kon.) | Charleroi – Club Brugge 2:3 (kon.) | Kortrijk – Anderlecht 2:2 (kon.)
Sporting Charleroi
2:3 (0:2)
Club Brugge KV
Čtvrtek 21.05.2015, 20:30 • Stade du Pays de Charleroi (Charleroi) • Belgická Jupiler Pro League • O titul

Je dobojováno! Přestože více střeleckých příležitostí mají na svém kontě po závěrečném hvizdu domácí, kteří byli rovněž nebezpečnějším celkem, do tabulky si po dnešním utkání žádný bod nepřipíší. Hosté si totiž už v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, který se sice ztenčil na rozdíl jednoho gólu, to však Clubu Bruggy k vítězství stačilo a z Charleroi si odveze plný bodový zisk. (22:39:21)

90+5

90+4
    Zřejmě poslední útočnou akci zápasu, kterou měli na svědomí domácí, zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, v ofsajdu byl totiž přistižen López.

90+2
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vázquez, přichází Coopman.

90+1
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Kebano, přichází François.

90
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Silva (Club Brugge KV).

89
    Čas se domácímu mužstvu krátí velmi rychle, Club Bruggy se snaží kontrolovat míč a ušetřit tak cenné vteřiny.

87
    Naopak do šance se po zisku míče dostali domácí, střelecký pokus z mírného úhlu však břevno Ryanovy svatyně vysoko přeletěl a míč skončil až na tribuně za brankou.

85
    Míč mají na kopačkách fotbalisté v modrých dresech, nedaří se jim ovšem proklestit si cestu přes obranu Charleroi.

82
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Izquierdo, přichází De Fauw.
    Jessy Gálvez López - 2:3

81
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Domácím se podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Střelecký pokus z otrého úhlu neudržel v náruči Ryan a rychle k němu přiběhl JESSY GÁLVEZ LÓPEZ, který míč z bezprostřední blízkosti usměrnil do sítě.

78
    Fotbalisté Sportingu se mohli dočkat snížení, prudký střelecký pokus totiž Ryan vyrazil jen do brankové konstrukce, od které míč zamířil mimo bránu. Teď měli hosté obrovskou dávku štěstí.

77
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Marinos, přichází Fauré.

76
    Do konce utkání zbývá závěrečná čtvrthodina hry, podaří se domácímu celku během této doby vyrovnat, nebo si hosté odvezou z Charleroi všechny body?

74
    Domácí se po zisku míče dostali k centru zpravé strany, po něm se však hráči Sporingu dopustili útočného faulu a jejich ofenzivní akce tak měla krátkého trvání.