ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 4:7 (kon.) | IHC Pardubice – IHC Kladno 7:6 (kon.) | Brno – Devils Zlín 8:3 (kon.)
IHC Přerov – IHC Olomouc 3:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Roller Storm 10:6 (kon.) | IHC Pardubice – Slavia Praha 5:7 (kon.)
Brno – Uh. Brod 5:4 (kon.) | IHC Přerov – IHC Nový Jičín 6:4 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté přece jen dramatizují zápas! Kladno opět sáhlo ke hře bez brankáře a převahu jednoho hráče v poli zužitkoval LADISLAV VLČEK. Asistence: Vladimír Kameš.

46:30
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Je zřejmě rozhodnuto! PETR BENEŠ trefuje prázdnou branku a posílá Pardubice do dvoubrankového vedení! Bez asistence.

45:25
    A Kladno hraje v pěti bez brankáře!

45:23
    Kladno si vyžádalo oddechový čas.

44:12
    Tomáš Procházka dostal přihrávku a stál zcela sám před kladenskou brankou, ale z otočky nedokázal překonat Černého!

42:40
    Po tvrdé střele z mezikruží si Petric připisuje další zásah.

41:42
    V další velké šanci se objevil Tomáš Vyskočil ale jeho střela nakonec šla těsně mimo.

40:40
    Walter Christl byl zcela sám před Petricem, ale pardubický brankář jeho pokus zneškodnil!

39:20
    V poslední čtvrtině je prozatím aktivnější mužstvo Kladna, ale Petric úspěšně drží Pardubice v jednobrankovém vedení.

34:57
    Bezprostředně po vypršení pardubického trestu se ke kotouči dostal PETR BENEŠ a samostatný únik zakončil na výbornou! Bez asistence.

34:45

33:15
    Kladno si zahraje další přesilovku. Lukáš Procházka dostává menší trest za podražení.

30:32
    Třetí čtvrtina se nese spíše ve znamení nepřesností, a to na obou stranách. Brankáři tak nemají příliš mnoho práce.

28:13
    Tomáš Vyskočil se řítil sám na Petrice, ale pardubický brankář jeho pokus střílet mezi betony odhalil a připsal si další zákrok v dnešním utkání!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 6. Beneš (Procházka), 8. Hemský (Voříšek, Voženílek), 12. Šťastný (Moučka), 24. Šťastný (Moučka), 25. Voříšek, 35. Beneš, 47. Beneš – 2. Piskáček (Vlček), 5. Redlich (Vyskočil), 19. Vyskočil (Vlček), 21. Redlich (Vlček, Kameš), 26. Kameš (Redlich, Vlček), 48. Vlček (Kameš)

Střída Sport Pardubice: Petric – Krejza, Hlaváček, Procházka, Voženílek, Moučka, Beneš, Šťastný, Hemský, Voříšek.
    IHC Čerti Kladno: Černý (Frolík) – Petrák, Strnad, Redlich, Kameš, Vyskočil, Piskáček, Vlček, Christl.

Rozhodčí: Pahulák, Veselý