Salzburg – Wolfsberger 3:0 (kon.) | Rapid – Wiener 0:0 (kon.) | Ried – Austria 0:2 (kon.)
Admira – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Grödig 2:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (1:0)
SK Sturm Graz
Neděle 24.05.2015, 17:45Rakouská Bundesliga

Utkání 35. kola je za námi. Za druhý poločas, ve kterém hosté otočili utkání, si zasluhují 3 body. Domácí Admira celý druhý poločas nehrála svou hru a zaslouženě prohrává. (19:35:25)

90+3

90+2
    Míč mají v moci hosté, kteří u rohového praporku šetří čas.

90+1
    Rychlý protiútok hostů musel ve skluzu hasit Katzer, který míč odpálil do zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Hadzić (SK Sturm Graz).

89
    Míč je na polovině a vhazovat budou hosté.

88
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Gruber, přichází Biechler.

87
    Rohový kop rozehráli nakrátko a šetří tak čas.

86
    Rychlý protiútok podnikli hosté a vybojovali rohový kop. S rozehrávkou jistě spěchat nebudou.

85
    K odraženému míči se dostal Ouedraogo, ke smůle fanoušků ovšem stál v ofsajdu a hra je přerušena.

84
    Domácí mají možnost zahrávat rohový kop.

83
    Hostům se v posledních chvílích daří míč držet na polovině domácích, což jim věru vyhovuje.

82
    Nakopávaný míč byl však příliš krátký a první obránce hostů jej odpálil pryč.

81
    Možnost nyní budou mít domácí při rozehrávce volného kopu z poloviny hřiště.

79
    Admiře se nedaří najít klid na svých kopačkách.

78
    Kerschbaumer se ocitnul za obranou linií hostů, bohužel pro domácí byl však v postavení mimo hru.

77
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Bajrami, přichází Sulimani.