IHC Kladno – IHC Prague Rats 5:7 (kon.) | Slavia Praha – ILHK Hr. Králové 0:0 (odl.) | IHC Olomouc – IHC Nový Jičín 9:5 (kon.)
Uh. Brod – Devils Zlín 4:8 (kon.) | IHC Kladno – Roller Storm 9:5 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 0:0 (odl.)
IHC Olomouc – IHC Přerov 9:2 (kon.) | Uh. Brod – Brno 2:5 (kon.)
IHC Čerti Kladno
5:7 (0:1, 1:2, 2:1, 2:3)
IHC Prague Rats
Neděle 24.05.2015, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • STILMAT extraliga inline hokeje

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Vítejte u zápasu 6. kola STILMAT extraligy inline hokeje. V dnešním zápase se střetnou týmy IHC Čerti Kladno a IHC Berounští Medvědi.

Kladenští Čerti se v tabulce skupiny Západ nacházejí na čtvrtém místě se ziskem sedmi bodů. V posledním zápase Čerti padli na půdě Pardubic 6:7.

Zato hráči Berouna jsou zatím suverénně na prvním místě bez ztráty jediného bodu. V čele tabulky má komfortní devítibodový náskok. Naposledy Medvědi zvítězili 7:4 na hřišti Hradce Králové.

00:01

00:52
    Hosté zakládali první útok, ale obrana domácích ho ubránila.

01:27
    Za hákování odchází na trestnou lavici D. Bernad.

02:01
    Strand pálil, ale Kolinger byl pozorný.

02:25
    Vlček teď dvakrát svými dělovkami minul klec hostí.

02:57

03:52
    Novák se krásně uvolnil, ale netrefil branku.

05:10
    Šinágl byl ve velké šanci, ale trefil jen brankáře Kladna.

06:39
    Novák unikl po pravém křídle, ale trefil jen rameno Černého.

07:02
    Vyskočil byl sám před brankou, ale Kolingera nepřekonal.

07:14
    Redlich v pozici mezi kruhy přestřelil branku Medvědů.

07:47
    Medvědi právě vstřelili branku!
    MARTIN TVRZNÍK se napřáhl na pravé straně a výstavní střelou do levého horního růžku otevírá skóre zápasu. Asistence: Jakub Novák.

10:10
    Kameš svojí dělovkou hodně přestřelil.

11:12
    Jakub Novák se ocitl sám před Černým, ale svůj bekhendový pokus poslal jen do tyče.

12:00
    První čtvrtina skončila.

V první čtvrtině jsme viděli vyrovnaný souboj, ve kterém má trochu více ze hry hostující Beroun. Ten po brance Tvrzníka zatím vede 1:0.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

12:54
    DAVID BERNAD dostal krásnou přihrávku mezi kruhy od Jakuba Bernada a pohotovou střelou k tyči navyšuje náskok. Asistence: Jakub Bernad.

13:49
    Za hákování odchází na trestnou lavici Jakub Novák.

14:23
    Pokus o kladenskou kombinaci zneškodnil Kolinger.

14:40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    ALEŠ JIŘÍK tak dlouho míchal s pukem u pravé tyče až našel skulinku nad ramenem Kolingera a využívá tak přesilovku. Bez asistence.

16:45
    Bernadovi v situaci dva na jednoho puk přeskočil hokejku.

17:46
    Redlich ujel obraně Medvědů, ale netrefil se mezi tři tyče.

18:13
    Trest za hráčskou lavici dostávají hosté. Trest odpyká Lukáš Novák.

19:43

20:24
    D. Bernad ujel obraně Kladna, ale Jiřík ho zahákoval a je nařízeno trestné střílení.

20:24
    Bernad ale svůj nájezd přehnal s kličkováním a nepovedlo se mu zakončit.

21:49
    Za napadení dostává trest kladenský Strnad.

22:51
    Lukáš Novák dostal krásnou přihrávku od Tvrzníka, ale Černý krásným zákrokem šanci zneškodnil.

23:31
    Sotva se vrátil Strnad z trestné lavice, tak nedokázal zabránit krásné kombinaci hostů, na jejímž konci stál PETR ŠINÁGL. Asistence: Tomáš Rubeš a Jakub Bernad.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

Ve druhé čtvrtině se už více projevila lepší hra Berouna, který si také v této třetině vypracoval dvoubrankový náskok. Nejdříve zvýšil Bernad, aby chvilku na to Jiřík snížil. Jenže necelých třicet vteřin před koncem čtvrtiny Šinágl navýšil náskok svého týmu.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

25:47
    Hosté se snaží navýšit náskok ale obrana domácích je na pozoru.

26:01
    Za podražení dostává trest kladenský Christl.

26:21
    Šináglovu teč bravurně zlikvidoval Černý.

26:34
    Za podražení dostává trest berounský Bernad.

27:31

27:39
    Tvrzníkovi byl písknut ve velké šanci ofsajd.

28:04

28:45
    Brandejský pálil přes obránce, ale jeho přízemní pokus Černý vyrazil.

29:36
    Redlich pálil z prostoru mezi kruhy, ale jeho pokus Kolinger zlikvidoval. Naneštěstí stál před brankou LADISLAV VLČEK a pohotově dorazil puk. Asistence: Tomáš Redlich.

30:19
    DAVID BERNAD dostal krásnou přihrávku od Brandejského a rychlou střelou mezi betony znovu zvyšuje náskok. Asistence: Jiří Brandejský.

30:53
    Lukáš Novák dostal krásnou přihrávku k pravé tyči, ale Černý nádherným zákrokem jeho šanci chytil.

32:35
    A Kladno znovu snižuje. Jakub Strnad poslal střílenou přihrávku na hůl MICHALA PETRÁKA, který svojí šikovnou teč pověsil pod horní tyčku. Asistence: Jakub Strnad a Aleš Jiřík.

33:56
    Strnadův únik Kolinger pohotově lapil.

35:30
    Zatím sledujeme spíše sérii nepovedených útoků.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

Třetí část už byla trochu vyrovnanější a domácím se dvěma brankami podařilo snížit stav zápasu.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:31
    Lukáš Novák poslal krásnou přihrávku PETRU ŠINÁGLOVI, kterému jen stačilo trefit prázdnou klec. Asistence: Lukáš Novák a Jakub Bernad.

39:11
    Za podražení dostává trest kladenský Vyskočil.

39:59
    Hosté pěkně kombinují, ale bez nějaké vážnější střely.

40:41

41:27
    RADEK PAVLATA se chopil kotouče a výstavní střelou o tyč navyšuje náskok o tři branky. Asistence: Jakub Bernad.

42:05
    PETR ŠINÁGL se po střele Nováka zmocnil kotouče a krásnou střelou bekhendem přehodil bezmocného Černého. Asistence: Jakub Novák.

43:50
    Za krosček dostává trest kladenský Strnad.

44:40
    Kladenští se osvobozují.

45:20

45:49
    ALEŠ JIŘÍK se dostal k odraženému kotouči po střele Redlicha a trochu nenápadnou střelou prostřeluje Kolingera. Asistence: Tomáš Redlich a Jakub Strnad.

46:08
    Za vysokou hůl dostává trest berounský Tvrzník.

46:43
    A kladenští využívají přesilovku. VLADIMÍR KAMEŠ dostal nabito od Petráka a výstavní střelou pod horní tyč snižuje. Asistence: Michal Petrák.

47:06
    Za vražení na hrazení dostává trest kladenský Vlček.

48:00

V poslední čtvrtině se zápas i přes velký počet branek dohrával. Hosté si vypracovali pohodlný čtyřbrankový náskok a utkání se snažili už jen dohrát. Kladenští sice děma brankami zápas trochu zdramatizovali, ale náskok Medvědů byl příliš výrazný. Beroun tak stále zůstává v této sezoně neporažen.

Tímto se s Vámi loučím a příště zase napočtenou. (13:28:30)

Roman Pošta

Branky a nahrávky: 15. Jiřík, 30. Vlček (Redlich), 33. Petrák (Strnad, Jiřík), 46. Jiřík (Redlich, Strnad), 47. Kameš (Petrák) – 8. Tvrzník (J. Novák), 13. D. Bernad (J. Bernad), 24. Šinágl (Rubeš, J. Bernad), 31. D. Bernad (Brandejský), 37. Šinágl (L. Novák, J. Bernad), 42. Pavlata (J. Bernad), 43. Šinágl (J. Novák)

IHC Čerti Kladno: Černý (Frolík) – Christl, Vyskočil, Vlček, Jiřík, Kameš – Petrák, Redlich, Hoffmann, Strnad
    IHC Prague Rats: Kolinger – Bernad D., Tvrzník, Novák L. – Šinágl, Brandejský, Novák J., Bernad J., Rubeš, Pavlata

Rozhodčí: Barek, Veselý