Ostrava – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 3:3 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 2:2 (kon.)
Dukla Praha – Liberec 1:2 (kon.) | Jablonec – Táborsko 0:6 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:1 (kon.)

Jihlava právě vstřelila branku!
    Využila! DAVID KLUSÁK se běží radovat, protože jeho celek vyrovnává na 2:2 po učebnicově proměněné penaltě! Kapitán Jihlavských se dlouho nerozmýšlel, jednoduše napálil míč po zemi k tyči a po tomto zkušeném počínání si užívá oslavy z vyrovnávající branky!

13
    Snížení! JAN ZÁBRODSKÝ se nejlépe zorientoval na malém vápně, kde došlo k takovému malému závaru, a dokázal procedit míč do sítě. Po této nepřehledné akci jsme tedy svědky třetího gólu během tří minut a skóre je 1:2!

11
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Neskutečné, JAN SCHEJBAL po minutě přidává i druhý gól! Agilní královéhradecký hráč se zmocnil míče na středu hranice pokutového území, odkud pohodlně posadil míč do sítě za záda bezmocného gólmana.

10
    Hosté jdou do vedení! Přestože jsou od začátku aktivnější domácí, z vedoucího gólu se nyní raduje celek hostí. Středem hřiště totiž utekl JAN SCHEJBAL, který se s ničím nepáral a poslal míč k tyči, čímž otevřel skóre zápasu a tak trochu nečekaně poslal do vedení Hradec.