Kvitová – Solerová-Espinosová 2:1 (kon.) | Plíšková – Mituová 1:2 (kon.)
Hradecká – Azarenková 0:2 (kon.) | Pironkovová – Šátralová 2:0 (kon.)
Tereza Smitková
0
2 0
Čtvrtek 28.05.2015, 16:58French Open - ženy - Roland Garros (antuka) • 2. kolo

Tereza Smitková v dnešním duelu jednoznačně nestačila na Švýcarku Bacsinszkou, která vyhrává naprosto zaslouženě. Česká tenistka se v tomhle utkání dopustila mnoha nevynucených chyb a především pak ve druhém setu to byl od ní nepovedený výkon. Když k tomu přidáme výbornou hru Bacsinszké, která ve druhém setu hrála opravdu fantasticky, naskočí nám hrozivé skóre 6-2 6-0 pro švýcarskou hráčku. Ta se tak ve třetím kole utká s šestnáctou nasazenou Keysovou. (18:12:46)

6:0
    Forhendový vítězný úder znamená jasnou výhru Bacsinszké, která Smitkovou poráží 6-2 6-0.

40-15
    Následný vítězný úder 23. hráčky světa znamená dva mečboly pro Švýcarku.

30-15
    Přímý bod z podání pro Bacsinszkou.

15-15
    I Švýcarka však produkuje nevynucené chyby, jako se stalo právě teď.

15-0
    Bacsinszká hraje doopravdy výborný tenis, nyní předvedla další točený míč do rohu dvorce.

5:0
    Konec přestávky, podávat bude Timea Bacsinszká.

5:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:0
    Smitková zahrála další nevynucenou chybu a po změně stran půjde Bacsinszká podávat na vítězství v zápase.

40-0
    Nevynucená chyba Smitkové znamená tři brejkboly pro Švýcarku.

30-0
    Následně přišel vítězný úder Bacsinszké, za kterým se Češka pouze podívala.

15-0
    Smitková nyní uklouzla a poslala míček pouze do sítě.

4:0
    Tohle nevypadá pro českou hráčku už vůbec dobře, vítězný bekhendový úder Bacsinszké znamená vedení 4-0 pro Švýcarku.