Sosnowiec – Janské Lázně 6:0 (kon.) | Tatran – ABAK Ostrava 5:0 (kon.) | Janské Lázně – Sosnowiec 0:3 (kon.)
ABAK Ostrava – Tatran 4:3 (2:1 po s.n.) | Tatran – ABAK Ostrava 2:1 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:1
FBC ABAK Ostrava
Čtvrtek 28.05.2015, 14:50 • SH Třebešín, Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 • Play-off České pošty extraligy vozíčkářů • Čtvrtfinále

Série mezi Střešovicemi a Ostravou je u konce. Střešovicím se podařilo prostřelit brankáře Ostravy, konkrétně Michal Vápenka zajistil výhru Tatranu.

Z hlavního města Prahy je to ode mě vše. Těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (23:25:02)

47:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAL VÁPENKA. Asistence: Jan Natov.

45:01

Třetí zápas série po čtyřiceti pěti minutách končí nerozhodně 1:1. Nastavuje se desetiminutové prodloužení ve formě náhlá smrt.

45:00

Dnešní utkání sleduje 15 diváků.

35:48
    Rostislav Staněk (ABO) je vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře.

30:01

Ve druhé patnáctiminutovce Střešovice dokázali vyrovnat na 1:1 zásluhou Jana Natova ve dvacáté osmé minutě. Do třetí části vstupují týmy ve srovnaném stavu.

Třetí třetina začne přibližně v 15:52 hod.

30:00

27:19
    Autorem branky je JAN NATOV. Asistence: Michal Vápenka.

15:01

Úvodní třetina skončila jednobrankovým vedením ostravských florbalistů. Tatran má ale stále šanci zvítězit.

Druhá třetina začne přibližně ve 15:17 hod.

15:00

10:24
    Střídání Ostravy. Miroslav Večeřa opouští hřiště, Rostislav Staněk nastupuje.

00:24
    ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Jan Nigrovič.

00:01

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 28. Natov (Vápenka), 48. Vápenka (Natov) – 1. Večeřa (Nigrovič)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Novotný (Bíba, Kosinka) – Cimpa, Hamák, Krupička, Natov, Němec, Novák, Pek, Přibilová, Vápenka. Hrající trenér: Zdeněk Krupička.
    FBC ABAK Ostrava: Grüner – Šnajder, Pachomov, Zuchnický, Večeřa, Žák, Staněk, Pohlmann, Nigrovič, Smeták Mádrová. Hrající trenér: Miroslav Večeřa.

Rozhodčí: Kamínek, Novosad