BK Almdudler – Natasha Raptors 2:4 (kon.) | FC AC SK – FC Predators 9:4 (kon.)
FC Predators
Pátek 29.05.2015, 15:30 • GyBu Arena • GyBu liga • Finále

48
    Tým FC AC SK právě vstřelil branku!
    Nyní už je to ale gól! TOMÁŠ LINHART přelstil z úhlu Hradečného střelou mezi nohy.

42
    JAKUB KYSELKA využil toho, že se hráči Predátorů vraceli poměrně laxně, a tak si navedl míč na střelu a opět poslal červené do vedení o čtyři branky.

36
    Tým FC Predators právě vstřelil branku!
    Po obrovské chybě Kyselky se ale nadvakrát prosazuje JOSEPH LIU a nyní už vedou červení jen o tři branky!

33
    Gólostroj ve druhé půli nekončí! MARTIN SVATOŠ po další individuální akci také zaznamenává hattrick a snižuje na 3:7!

32
    Po chybě v rozehrávce ale balon získal JAKUB KYSELKA, který nezaváhal a je to 7:2!

30
    Ovšem je to opět o čtyři! ŠTĚPÁN MALÝ právě zkompletoval hattrick, tentokrát se prosadil pěknou střelou podél gólmana.

28
    Navíc je tu další branka! MARTIN SVATOŠ se chytře obtočil na hranici vápna a nechytatelně vystřelil – 2:5 z pohledu Predátorů!

26
    To je začátek druhé půle pro Predátory! MARTIN SVATOŠ se šikovně prosmýkl středem hřiště a parádní dělovkou vykřesal pro hosty jiskru naděje!

20
    ŠTĚPÁN MALÝ si připisuje druhý zářez! Jeho pokus ze střední vzdálenosti ještě tečoval jeden z obránců a Hradečný na změnu směru zareagovat nedokázal.

15
    Místo toho ale přichází další branka v Hradečného síti! Kyselka při přečíslení tři na dva šikovně nabil ŠTĚPÁNU MALÉMU, jenž ranou z první zvyšuje na 4:0.

13
    To je začátek! Svatoš smolně uklouzl a JAKUB KYSELKA postupoval sám na branku. Tváří v tvář navíc nezaváhal a Hradečného propálil dělovkou pod břevno.

12
    Je to 2:0! Malý šťastně propasíroval míč do pokutového území, v němž navíc doslova trefil TOMÁŠE LINHARTA, od nějž se míč odrazil za bezmocného Hradečného!

8
    Po rohu se k hlavičce dostal Kyselka, jehož pokus ještě Hradečný, na následnou dorážku TOMÁŠE LINHARTA byl ale gólman Predátorů už krátký!

Adam Kolář

Branky: 8. Linhart, 12. Linhart, 13. Kyselka, 15. Malý, 20. Malý, 30. Malý, 32. Kyselka, 42. Kyselka, 48. Linhart – 26. Svatoš, 28. Svatoš, 33. Svatoš, 36. Liu

FC AC SK: Vojáček – Hruška, Homolka, Holakovský – Linhart (C), Malý, Kyselka
    FC Predators: Hradečný – Nguyen, Turzó – Kouba, Svatoš (C), Liu