Kladno – Vlašim 4:1 (kon.)
HBC Kladno
4:1 (2:0, 1:0, 1:1) Stav série: 3:1
HBT Vlašim
Neděle 31.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová eréna, Kladno • Coalsoft play-off Extraligy • Finále

41:18
    Nakonec tu máme další vyloučení, nervy ujíždějí. Hostující kapitán Čičatka (VLA) dostal osobní trest v podobě 10 minut.

41:18
    Wróbel (VLA) neudržel nervy na uzdě a chytl soupeře za krk. Rozhodčí nakonec zapískali držení.

36:35
    Šícha (KLA) odešel na 2 minuty na trestnou lavici za držení. Vlašim bude mít k dispozici další přesilovku.

35:08
    Štěpáník (KLA) se dopustil sekání a odešel na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

28:03
    Zbytek třetiny dohraje ALPIQ v oslabení. Dědič (KLA) se totiž dopustil držení.

25:06
    Kladno bude hrát přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici odešel Špale (VLA) za hru vysokou holí.

24:27
    Další vyloučení na straně Vlašimi. Zpět na trestné je Burda (VLA), který se dopustil hákování.

21:53
    Burda (VLA) je dalším vyloučeným hráčem na straně hostujícího celku. Na dvě minuty odešel na trestnou lavici za nedovolené bránění.

12:42
    Tady se rozhodčí pořádně rozjeli. Čičatka (VLA) a Šícha (KLA) obdrželi dvě minuty za hrubost, Šindelář (VLA) pak osobní trest v podobě 10 minut za nesportovní chování.

07:41
    ALPIQ si zahraje početní výhodu. Švanda (VLA) se totiž dopustil sekání. Využije Kladno tuhle početní výhodu?

05:51
    Tohle bylo další jasné vyloučení. R. Soukup (KLA) se dopustil proti Střechovi podražení. Přesilovka pro Vlašim.

03:39
    A Kladno má po přesilovce. Příhoda (KLA) se dopustil držení hole. Na vyloučení je to tedy 1:1.

02:34
    Špale (VLA) je prvním vyloučeným hráčem. Dopustil se totiž držení. Kladno bude mít první přesilovku.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 10. Příhoda (Pospíšil), 15. Schnaubelt (Kudela, Pražák), 20. Kudela (Nosek), 34. Šrámek (Nosek) – 36. Dušek (Topolánek)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Pospíšil, Příhoda, Dědič, Kudela, R. Soukup, Šícha, M. Hnízdil, Jelínek – Štěpaník, D. Hnízdil, Špaček, Šrámek, Nosek, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Pražák, Šťastný, Vondrák
    HBT Vlašim: Straka (20. Šupík) – Čičatka, Nýdl, Střeska, Kieler, Gärtner, Špale, Blažek – Burda, Bartejs, Horák, Průcha, Dušek, Šindelář, Topolánek, Danko, Slatina, Wróbel, Střecha, Švanda, Rimský

Rozhodčí: M. Škrobák, P. Škrobák