Myanmar – Ukrajina 0:6 (kon.) | Rakousko – Panama 2:1 (kon.) | Nový Zéland – USA 0:4 (kon.)
Argentina – Ghana 2:3 (kon.)
Myanmar
0:6 (0:0)
Ukrajina
Úterý 02.06.2015, 03:00 • Northland Events Centre, Whangarei, kapacita 8.016 diváků • Mistrovství světa U20 • Skupina A

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásné úterní ráno. Nashledanou. (04:54:12)

Červené karty: 1 – 0

Skončilo utkání základní skupiny A MS hráčů do 20 let, ve kterém nakonec Ukrajinci dle předpokladů zvítězili nad svým soupeřem a to vysoko, 6:0. O výhře rozhodli Evropané až v průběhu druhého poločasu, kdy vstřelili všech šest branek a ještě si dovolili zahodit penaltu. Na zisku tří bodů pro hráče evropského týmu to ale nic nemění. Myanmar podal sympatický výkon a to zejména v prvním poločase utkání, po změně stran ale Asiaté odpadli a nezmohli se na odpor.

90+4

90+4
    Centr mířící do vápna ale Evropané odvrátili a balon posílají daleko od své branky,

90+3
    Kabajev poslal k zemi M.K. Tuna a fotbalisté Myanmaru ještě budou kopat proti brance Ukrajiny.

90+2
    Poslední minutu nastavení a tedy i dnešního zápasu začnou Asiaté v blízkosti ukrajinské branky.

90+1
    Tkačuk na rychlý balon směřující podél pravé čáry nedosáhl, k míči se tak první dostane gólman Ratt.

90
    Budou to tři minuty, které dělí Myanmařany od konce hororu ve druhé půli.

90
    Začíná poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik minut navíc se bude nastavovat.

89
    A znovu se pokusili hráči v modrém o "českou" uličku, Myanmařané ale zahustili prostor před svoji šestnáctkou a míč zachytili.

88
    Fotbalistům v bílém se podařilo zastavit další kolmici mířící za jejich obranu.

87
    Myanmařané se po delší době vypravili na výlet k pokutovému území Ukrajiny, dlouho se však v těchto končinách neohřáli.

86
    Střídání v týmu Myanmar: ze hřiště odchází Than Paing, přichází Y. L. Aung.

85
    Teď to Polehenkovi málem vyšlo, jeho rána ale jen těsně míjí levou tyč!

84
    Polehenko se zkusil uvolnit po pravé straně, míč ale na hřišti neudržel. Za stavu 6:0 pro jeho celek ho to ale asi příliš mrzet nebude a večer v klidu usne.

83
    Ukrajinci opět obléhají šestnáctku soupeře, Myanmar pro tuto chvíli dokázal odvrátit vznikající nebezpečí.

82
    Bjesjedin se pokusil o zakončení, jeho rána ale končí mimo branku soupeře.

Dnešní utkání sleduje 4.985 diváků.

Daniel Kubelka

Branky: 51. Jaremčuk (Čumak), 54. Lučkevič (Kovalenko), 57. Kovalenko, 68. Sobol (Kovalenko), 71. Bjesjedin (Lučkevič), 77. Kovalenko (Bjesjedin)

Karty:   23. Jaremčuk (UKR), 45. Čumak (UKR)   74. T. H. Aung (MYA)

Myanmar: M.M. Latt – H.H. Aung, T. H. Aung, N. D. Kyaw (C) – M.M. Soe (76. N.L. Tun), M.K. Tun, K.M. Oo, M.M. Lwin (64. N.W. Min), Y.N. Oo – A. Thu, T. Paing (86. Y.L. Aung)
    Trenér: Gerd Zeise.

Náhradníci: P.S. Chit, W.L. Aung – A.M. Htwe, N.L. Tun, N.C. Aung, H.M. Aung, Y.L. Aung, N.W. Min, S.H. Aung, M.Z. Oo,

Ukrajina: Sarnavskij (C) – Polehenko, Burda, Kačaraba, Sobol – Čumak (73. Tkačuk), Jaremčuk (62. Habelok)– Tatarkov (46. Lučkevič), Kovalenko, Kabajev – Bjesjedin.
    Trenér: Oleksandr Petrakov.

Náhradníci: Pidkivka, Grycenko – Kuzněcov, Tkačuk, Tankovskij, Habelok, Lučkevič, Kovtun, Němtinov, Charatin.

Rozhodčí: Ricardo Marques – Kleber Gil, Bruno Boschilia (všichni BRA)