64:68 (18:16, 28:39, 48:51)
Bělorusko
Pátek 05.06.2015, 20:00Přátelská utkání - ženy

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů z basketbalu se těším na shledanou. (21:38:09)

Je dobojováno. I druhé utkání Češky prohrály a opět to bylo těsné. Češky dohnaly velkou ztrátu, když zlepšily jak hru v obraně tak i střelbu a před Mistrovstvím Evropy tak ukázaly vzrůstající formu. Nyní už nezbývá než popřát českým reprezentantkám hodně štěstí pod bezednými koši v Maďarsku a Rumunsku a ať se daří.

40:00
    Konec zápasu. (64:68)

39:51
    Pod košem se dobře zorientovala Štěpánová a zaevidovala poslední body v tomto utkání. (64:68)

39:26
    Oddechový čas pro běloruskou lavičku. (62:68)

39:26
    Bortelová ještě přidala dva české body, ale na zvrat v utkání už to stačit nebude. (62:68)

38:33
    Necelou minutu a půl před koncem čtvrté čtvrtiny vedou Bělorusky o osm bodů a pomalu kráčejí za druhým vítězstvím v tomto dvojutkání. Ale samozřejmě ještě nepředbíhejme. (60:68)

37:30
    Vzápětí byla faulována Lichtarovičová, která se ze dvou trestných hodů prosadila pouze jednou. (60:68)

37:11
    Stejskalová se pokusila o střelu za tři body, ale nebyla úspěšná. (60:67)

35:38
    Veramejenková proměnila jeden trestný hod. (58:67)

35:08
    Papovová přidala další dva body pro běloruský celek a znovu je vedení navýšeno. (58:66)

34:42
    Oddechový čas pro český tým. (58:64)

34:42
    Lichtarovičová přidává další trojku pro Bělorusko. (58:64)

34:12
    Znovu v akci Veselá a její úspěšné dva trestné hody. (58:61)

33:30
    Snytsinová však přidala další přesnou střelu za tři body. (56:61)

33:07
    A Veselá se trefuje za dva body a opět se ztráta umazává. (56:58)

32:50
    Ale Stejskalová se prezentovala další dvojkou a opět mírně snižuje náskok Bělorusek. (54:58)