HBC Enviform Třinec
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HbK Karviná
Pátek 05.06.2015, 18:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • Baráž o extraligu

Z Třince je to ode mě pro dnešek vše. Domácí Enviform v jediném, rozhodujícím zápase přehrál Karvinou a zajistil si působnost v CCM Extralize hokejbalu pro příští ročník. Já vám děkuji za pozornost a loučím se s vámi. Příjemný večer a někdy příště, na počtenou! (20:57:01)

Líbil se vám online přenos? V tom případě bych byl potěšen, kdybyste mě začali sledovat na Twitteru. Děkuji za vaši přízeň.

Karviná se ve třetí třetině dlouho držela na dostřel a o naději na vítězství definitivně přišla na počátku poslední pětiminutovky, kdy inkasovala dva slepené góly. Závěr utkání už se nesl v duchu třineckých oslav, které zřejmě ještě nějakou tu chvíli po zápase potrvají.

Enviform sice doslova zpackal extraligové play-out, ale nejdůležitější utkání sezony proti Karviné zvládl. HbK si bude muset na návrat mezi elitu počkat.

45:00

44:44
    Barnošák drží míček na holi v obranném pásmu a domácí slaví! CCM Extraligu hokejbalu se jim přeci jen podařilo udržet.

43:05
    Heczko vytěsnil tvrdou ránu Luky a hra se opět přesouvá před D. Vaška.

42:31
    Zdá se, že je rozhodnuto. Domácí si závěr užívají a nyní Filipek s Věchetem už i trochu překombinovali útočnou akci.

41:16
    Třinec právě vstřelil branku!
    Cieslar předal míček DOMINIKU BARNOŠÁKOVI za brankou Karviné. Barnošák si seběhl před bránu a šikovně dostal míček do horního růžku – 5:2! Asistence: Patrik Cieslar.

40:38
    Třinečtí odskakují do dvoubrankového vedení a přibližují se záchraně mílovým krokem! TOMÁŠ KONDERLA se uvolnil na levé straně a se štěstím prostřelil D. Vaška – 4:2! Bez asistence.

40:12
    Karviná stále nemůže domácí dostatečně dostat pod tlak. Pala naposled po individuální akci střílel vedle.

39:29
    Drábik pouze vyprášil lapačku D. Vaška. Na druhé straně v nejisté situaci podržel míček Heczko.

38:18
    Konderla srazil střílejícího Tomiczka, jenž se zvedá velmi ztěžka. Vylučovat se však nebude.

37:41
    Toman v rychlostním souboji nestačil na Luku, který se octl sám před Heczkem! Naneštěstí pro hosty mu zakončení nevyšlo.

36:26
    L. Rosůlek (KAR) podrazil u mantinelu Barnošáka a je vyloučen na dvě minuty.

35:57
    Vylučuje se na obou stranách. Podešva (TRI) obdržel dvě minuty za hrubost. Hostující Wróbel (KAR) menší trest za držení. Hrát se bude ve čtyřech.

35:17
    Spolupráce Konderly a Drábika se opakovala. Druhý jmenovaný tentokrát střílel hodně mimo.

34:41
    Domácí už jsou v plném počtu. Oslabení odehráli celkem v klidu, hlavně v jeho druhé části se hrálo ve střední třetině.

33:36
    L. Rosůlek promáchl na modré čáře a následný Tomiczkův pokus Heczko nadvakrát zkrotil.

32:40
    Szotkowski (TRI) odpyká týmový trest za příliš mnoho hráčů na hřišti.

Ondřej Zoubek

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Cieslar (Filipek), 14. Daneček (Barnošák), 26. Toman (Pail, Daneček), 41. Konderla, 42. Barnošák (Cieslar) – 9. Luka (Pilch), 27. Zaremba

HBC Enviform Třinec: Heczko – Filipek, Konvička, Podešva, Samek, Turoň, Toman – Barnošák, Cieslar (A), Drábik – Konderla (A), Pail, D. Říman – M. Říman (C), Szotkowski, Tomis – Daneček, Věchet . Trenér: Zdeněk Hořák.
    HbK Karviná: D. Vašek (Klepáč) – Dittmann, M. Vašek, Tomiczek (A), Zaremba, Pilch, Růžička, Deutsch – J. Rosůlek, L. Rosůlek (A), Luka (C) – Pala, Pietrasz, Kubica – Kozma, Pacas, Regec – Konečný, Diviš, Wróbel. Trenér: Martin Kurz.

Rozhodčí: Černý, Hrazdira