Slovensko – Slovinsko 20:26 (kon.) | Česko – Francie 24:34 (kon.)
24:34 (10:16)
Francie
Středa 10.06.2015, 18:10Kvalifikace ME

Ode mě je to z nadupané brněnské haly Vodova vše. Loučím se s vámi a přeji pěkný zbytek dne i tohoto pracovního týdne. (19:42:58)

Francie si tímto zápasem ještě upevnila svoji první pozici ve skupině 6, druhou příčku Česka ještě může večerním zápasem ohrozit Makedonie.

Hráči si podali ruce a tleskají fanouškům v hale a pomalu se trousí do kabin.

Zápas nabídl zápas s dobrým nábojem, nyní celá hala vestoje děkuje českým házenkářům za jejich nekončící boj. Česká republika dokázala v první polovině chvíli držet vedení, jenže trpělivá Francie nakonec dosáhla své hry a úspěšně dokráčela k vítězství.

Je tu konec, rozdílem deseti gólů vítězí favorizovaná Francie!

60
    Konec zápasu. (24:34)

60
    Hektický závěr, během deseti sekund padl gól do obou branek. (24:34)

60
    V poslední minutě se trefuje Karabatic, který si postál s míčem chvíli na brankovišti a poté zakončil. (23:33)

59
    Petrovský přidává ještě jednu trefu, dostal přihrávku do dobré pozice a snadno trefuje míč do sítě. (23:32)

59
    Di Panda dostává dvě minuty, uprostřed hřiště zafauloval Babáka, který mohl postrčit míč do brejku. (22:32)

58
    Znovu Tomáš Hes, tentokrát dostal míč do úniku po zákroku Mrkvy. (22:32)

57
    tomáš Hes tentokrát z pravé strany dává gól. (21:32)

57
    Několik parádiček a výměn míče Francouzů, ale stále se jim nepodařilo najít mezírku v obraně. (20:32)

56
    Grebillovu střelu zastavil Štochl u pravé tyče! (20:32)

56
    Hes naskočil z pravého křídla, ale jeho střela se odrazila od konstrukce branky pryč. (20:32)

55
    Oddechový čas pro domácí. (20:32)

55
    Guigou má dobrou mušku a ránu při dnešních sedmičkách, i s touhle si poradil dobře a Francie již nyní má výhru prakticky jasnou. (20:32)

54
    Znovu sedmička pro Francii a využívá ji Guigou, hosté vedou o jedenáct tref! (20:31)