Denní liveblog Baku 2015 (15. června 2015) (kon.)
Denní liveblog Baku 2015 (15. června 2015)

Pondělí 15.06.2015, 06:30Evropské hry Baku 2015

21:34
    Dnešní program Her je u konce. Děkujeme vám za pozornost a zítra pokračujeme, liveblog začíná v 7:00. (21:34:35)

21:31
    Den je u konce, domácí volejbalistky porazily Polsko 3:0 na sety. V tom posledním dokázaly za stavu 23:23 dvakrát bodovat a ukončit tak tento opožděný duel.

21:23
    Zdá se, že dnešní Hry brzy budou u konce, jelikož Ázerbájdžán ve volejbalovém utkání s Polskem spěje k výhře třetího setu.

20:58
    Druhou sadu opět ovládly domácí hráčky a nad Polskem už vedou 2:0 na sety. Dočkáme se rychlého zápasu, který skončí po třech sadách či nikoliv?

20:32
    První set rozhodl Azerbajdžán proti Polsku až osmadvacátým bodem, který tak domácím hráčům zajistil první bod. Druhá sada se zatím vyvíjí příznivěji pro reprezentanty hostující země 9:5.

19:48
    Zápasy vodního póla jsou za námi. Chorvatsko těsně porazilo Řecko 13:12, Nizozemky vyhrály nad Maďarskem 14:9. Již zmiňovaný volejbal začne za krátko s menším zpožděním.

19:23
    Srbsko nakonec nezaváhalo a vybojovalo třetí set a vítězí tak nad Němkami. Poslední volejbalový zápas dneška tak brzy začne.

19:08
    Poslední volejbalový zápas se odehraje později, jelikož stále bojují Němky se Srbskem a dost možná uvidíme i pátou sadu.

18:46
    Srbky zvládly třetí set nad Německem 25:15 a ujaly se vedení v zápase 2:1. V probíhající čtvrté sadě je zatím skóre vyrovnané a k 25 bodům je ještě daleko pro oba celky.

18:44
    Necelé dvě minuty před koncem utkání zatím spolu remizují pólisti Chorvatska a Řecka 12:12. Nizozemky si drží vedení 11:9 nad Maďarskem, do konce utkání chybí okolo tří minut.

18:27
    Srbky se úpěnlivě snaží získat zpět své vedení v zápasu, ve třetím setu zatím mají slušný náskok na to, aby uzavřely tuto sadu svojí výhrou.
    Momentka z volejbalového zápasu žen Německo – Srbsko.

18:07
    Němky srovnaly stav zápasu, ve druhém setu přehrály Srbsko 25:18.

18:04
    Před polovinou zápasu vedou pólisti Řecka 8:6 nad Chorvatskem, v úvodu druhé čtvrtiny zatím remizují Nizozemky s Maďarskem.

17:45
    Před chvílí odstartovaly dnešní poslední dva zápasy vodního póla mezi Chorvatskem a Řeckem v kategorii mužů, zároveň hrají Nizozemky proti Maďarsku.
    Právě probíhající volejbalový zápas mezi Německem a Srbskem je k vidění živě zde.

17:24
    Volejbal se dnes hraje od rána až do večera, v právě probíhajícím předposledním zápasem dne bojují Němky se Srbskem a průběh první sady je poměrně vyrovnaný.

17:02
    Němci porazili ve vodním pólu Ázerbajdžán 17:7, Rusky hrají s Itálií těsně před koncem čtvrté čtvrtiny nerozhodně 11:11!

16:59
    Ve wrestlingu žen do 48 kg si zlatou medaily vybojovala domácí reprezentantka Mariya Stadnyková, stříbrná byla Bulharka Elitsa Yankova a o bronz se rozdělily Polka Matkowska s Ruskou Islamovou Brikovou.