Curenková – Hradecká 0:2 (kon.) | Siniaková – Naraová 2:0 (kon.)
Rybáriková – Muguruzaová 2:0 (kon.) | Schmiedlová – Jovanovská 2:0 (kon.)
sk Pondělí 15.06.2015, 17:34WTA Birmingham - Rothesay Classic (tráva) • 1. kolo

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. Onlajny majú dnes ešte pre Vás pripravené športové prenosy, ostaňte nám tak verí aj naďalej! (18:42:18)

Koniec zápasu

6:3
    GEM, SET, ZÁPAS Anna Karolína Schmiedlová! Mečbal napokon naša tenistka využíva a vyhráva druhý set v pomere 6:3 a zápasy vyhrala celkovo 2:0 na sety po hrách 6:2 a 6:3! Sledovali sme zápas, kde mala navrch naša tenistka, aj keď mala pásma hry, ktoré boli slabšie. To však nemení nič na tom, že naša tenistka Anna Karolína Schmiedlová tento zápas zaslúžene vyhrala a postúpila do ďalšieho kola!

40-30
    MEČBAL pre našu tenistku!

30-30
    Naša tenistka musela ísť cez druhé podania, nezvládla to a tak je to po 30 na oboch stranách. Uvidíme, ako sa bude táto výmena vyvíjať ďalej.

30-15
    Fiftín pre Srbku, Anna Karolína je však stále v menšej výhode.

30-0
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku, dostáva sa tak do výhodnej pozície v tejto výmene.

15-0
    Úvod podania jej vyšiel a získava tak loptičku.

5:3
    Tú druhú napokon využila a zatiaľ sa udržala v zápase, 5:3! Naša tenistka však ide podávať na víťazstvo v tomto zápase, držme jej teda palce, aby sa jej to podarilo!

30-40
    Prvú možnosť Jovanovská stráca, ostáva jej však ešte jedna.

15-40
    Napokon Jovanovská získava dva gemboly!

15-30
    Druhá loptička v rade pre Srbku, ktorá sa tak dostáva do menšej výhody.

15-15
    Po 15 na oboch stranách.

15-0
    Jovanovskej úvod podania nevyšiel, loptička pre našu tenistku.

5:2
    Druhé eso v rade pre našu tenistku, ktorá tak potvrdila brejk a dostáva sa do vedenia 5:2! Jovanovská je v ťažkej situácii, ide podávať na udržanie sa v tomto zápase! Uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

40-15
    Esom získava naša tenistka dva dva gemboly!

30-15
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku, dostáva sa tak do menšej výhody.

15-15
    Chybu teraz Anna odčinila, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Úvod podania jej však nevyšiel, loptička pre Jovanovskú.

4:2
    Na tretí pokus to už našej tenistke vyšlo a tak berie svojej dnešnej súperke podania, vďaka čomu sa dostáva do vedenia 4:2! Ide podávať na potvrdenie brejku, ak sa to podarí, bude blízko ku víťazstvu v zápase, držme jej teda palce!

A-40
    Výhoda a tretí brejkbol v tejto výmene pre našu tenistku!

40-40
    Aj druhú hrozbu Srbka odvracia a tak ide výmena do predĺženia, zhoda 40:40!

40-30
    Prvú hrozbu Jovanovská odvracia, našej tenistke však ešte jeden brejkbol ostal!

40-15
    Jovanovská sa teraz dopustila dvojchyby, takže sú tu dva brejkboly pre našu tenistku!

30-15
    Loptička pre Annu, ktorá sa tak dostáva do menšej výhody.

15-15

15-0
    Úvod podania jej však nevyšiel a tak je to loptička pre našu tenistku.

3:2
    Hneď ten prvý aj využíva a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Uvidíme, ako si teraz bude pri svojom podaní počínať Srbka.

40-15
    Napokon prichádzajú dva gembaly pre našu tenistku!

30-15
    Teraz to je loptička pre Jovanosvkú, Anna má však stále menšiu výhodu.

30-0
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku.

15-0
    Úvod podania Anne vyšiel a získava fitín.

2:2
    Ponúknutú možnosť Srbka využíva a vyrovnáva na 2:2! Škoda tejto stratenej výmeny, Anna mala Jovanovskú už dvakrát na lopate, avšak brejkbal využiť nedokázala. Podávať teraz ide naša tenistka.

40-A
    Napokon tu je výhoda a gembal pre Srbku!

40-40
    Jovanovská však túto výmenu opäť posiela do zhody 40:40!

A-40
    Výhoda a druhý brejkbol pre našu tenistku!

40-40
    Pohromu napokon Jovanovská nepripustila a tak sme na zhode 40:40! Uvidíme, ako sa táto výmena, ktorá ide mať pokračovanie bude vyvíjať ďalej.

40-30
    Je tu napokon brejkbol pre našu tenistku!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Príde gembol či brejkbol ?

30-15
    Loptička pre Jovanovskú, Anna je však stále v menšej výhode.

30-0
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku, tá sa tak dostáva do nádejnej pozície.

15-0
    Pri jej podaní však na úvod získava loptičku naša tenistka.

2:1
    Druhú možnosť už Anna využíva a tak ide do vedenia 2:1! Zatiaľ si tenistky v druhom sete podania držia, uvidíme, či tomu tak bude aj teraz pri podaní Jovanovskej.

40-30
    Prvý gembal Jovanovská odvracia, našej tenistke však ešte jeden ostáva!

40-15
    Gembal pre našu tenistku!

30-15
    Druhá loptička v rade pre Annu, dostáva sa tak do menšej výhody.

15-15
    Chybu naša tenistka napravila a tak je to po 15 na oboch stranách.

0-15
    Anne nevyšiel úvod jej podania a loptička je na strane Srbky.

1:1
    Ten sa jej aj napokon podarilo využiť, v tejto výmene sa však dosť natrápila, ale vyrovnáva na 1:1! Podávať ide teraz naša tenistka.

30-40
    Druhá loptička v rade pre Srbku, takže je tu gembal pre Jovanovskú!

30-30
    Pohromu zatiaľ Srbka nepripustila a vyrovnala na 30:30! Príde gembal či brejkbol?

30-15
    Teraz to je loptička pre Annu, takže sa dostáva do menšej výhody.

15-15
    Dvojchybu však teraz napravila a tak je to po 15 na oboch stranách.

15-0
    Jovanovská však začína dvojchybou a tak to je loptička pre našu tenistku!

1:0
    Ten aj využíva a tak sa na úvod druhého setu dostáva do vedenia 1:0! Podávať prvý krát v druhom sete ide Bojana Janovská!

40-15
    Anna musela teraz ísť cez druhé podanie, čo však zvládla na výbornú a získava gembal!

30-15

15-15
    Chybu však teraz Anna napravila a je to po 15 na oboch stranách.

0-15
    Na úvod svojho podania v druhom Sete však Anna hneď zlyháva a loptička ide na stranu Srbky.

0:0
    Koniec prestávky, podávať bude Anna Karolína Schmiedlová. Ideme do druhého setu!

0:0
    Nasleduje prestávka a výmena strán.

6:2
    Druhú možnosť však už Anna využíva a stáva sa víťazkou prvého setu 6:2! Úvod prvého setu zastihol našu tenistku vo výbornom svetle a viedla o dva gemy, to sa však podarilo následne jej súperke zmazať. Viac však už Jovanovská nedokázala a Anna postupne prebrala réžiu do svojich rúk a zaslúžene vyhrala prvý set! Uvidíme, čo nám prinesie druhý set!

40-15
    Čistá hra to už nebude, ostávajú však stále 2 setbaly pri podaní Jovanovskej!

40-0
    A je tu tretia loptička v rade pre našu tenistku, šanca na čistú hru a 3 setbaly!

30-0
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku, ktorá sa tak dostáva do nádejnej pozície!

15-0
    Ťažkú úlohu nezačína Srbka dobre, loptička je na strane našej tenistky.

5:2
    Ten aj využíva a potvrdila brejkbal! Podstatné však je, že sa tak dostala do vedenia 5:2 a to znamená, že Srbka bude podávať na udržanie sa v prvom sete, uvidíme, ako to napokon celé dopadne!

40-30
    Napokon to je gembol pre našu tenistku!

30-30
    Jej dnešná súperka však bojuje tvrdo, po 30 na oboch stranách! Príde gembol či brejkbol ?

30-15
    Druhá loptička v rade pre našu tenistku, je tak v menšej výhode!

15-15
    Tú však odčinila a vyrovnala na 15:15!

0-15
    Nezačína však dobre, na úvod tejto výmeny je tu loptička pre Srbku, pretože sa Anna dopustila dvojchyby.

4:2
    Ponúknutú možnosť Anna využíva a berie svojej dnešnej súperke druhé podanie! Dostáva sa tak do vedenia 3:2 a ide podávať na potvrdenie brejku.

A-40
    Je tu výhoda a brejkbol pre našu tenistku!

40-40
    Ten však nevyužíva, pretože Anna zápas doťahuje na zhodu 40:40! V tejto výmene sa tak bude ešte pokračovať, uvidíme, ako dlho!

30-40
    Jovanovská získava gembol!

30-30
    Napokon však Anna dokázala zmazať aj toto vedenie a je to po 30 na oboch stranách!

15-30
    Loptička je však teraz na strane našej tenistky, ktorá tak znižuje, menšiu výhodu má však stále Jovanovská.

0-30
    V dobrom svetle sa jej darí aj naďalej a vedie už o dve loptičky!

0-15
    V jeho úvode sa Srbke darí a získava fiftín.

3:2
    Ktorý napokon aj využila a tak sa dostáva do vedenia 3:2! Uvidíme, ako si teraz pri svojom podaní bude počínať Jovanovská.

40-30
    Naša tenistka musela ísť teraz cez druhé podanie, ale zvládla to výborne a esom si vybojovala gembal!

30-30
    Anna svoju chybu teraz napravila a tak je stav tejto výmeny vyrovnaný 30:30! Príde gembal či brejkbol ?

15-30
    Naša tenistka teraz spravila dvojchybu a tak ide do vedenia o jednu loptičku Jovanovská!

15-15

0-15
    Úvod tohto podania naša tenistka nezvládla a loptička je na strane Jovanovskej.

2:2
    Esom na záver zakončila Jovanovská túto výmenu a brejkbal tak potvrdila. Stav prvého setu je vyrovnaný 2:2, podávať pôjde naša tenistka.

40-A
    A opäť je výhoda s gembalom na strane Srbky.

40-40
    Naša tenistka však opäť dostáva túto výmenu na zhodu, takže ešte pokračujeme!

40-A
    Výhoda a gembal na strane Jovanovskej!

40-40
    Áno podarilo! Anna doťahuje túto výmenu na zhodu 40:40! Bude to ešte veľmi zaujímavé.

30-40
    Je tu gembal pre Jovanovskú, uvidíme, či sa ho našej tenistke podarí odvrátiť.

30-30
    Naša tenistka sa však nevzdáva a doťahuje to na 30:30!

15-30
    Druhá loptička pre Srbku, ktorá tak otáča vývoj a vedie o jeden fiftýn v tejto výmene.

15-15
    Loptička pre Srbku a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0
    Anna však chce svoju zaváhanie napraviť, loptička je teraz na jej strane.

2:1
    Jovanovská si berie svoje podanie späť a znižuje tak na 2:1! Ide podávať na potvrdenie brejku, skvelo rozbehnutý zápas pre našu tenistku začína mať trhliny.

30-40
    Jovanovská získava brejkbal! Nepríjemná situácia pre našu tenistku.

30-30
    Prvé eso v zápase získava naša tenistka, a tak je to po 30 na každej strane! Zaujímavá situácia, uvidíme, ako sa bude vyvíjať ďalej.

15-30
    Konečne pri tomto svojom podaní získava loptičku aj naša tenistka, v menšej výhode je však stále Srbka.

0-30
    Druhá loptička v rade pre Jovanovskú, žeby dokázal Srbka vziať si svoje podanie späť ?

0-15
    Cestu za obhajobou však začína zle, loptička pre jej dnešnú súperku.

2:0
    Druhý pokus už našej tenistke vyšiel a dostáva sa tak do vedenia 2:0! Ide podávať na potvrdenie brejku, úvod zápasu ju tak zastihol vo výbornom svetle!

A-40
    Prvá výhoda v zápase je na strane našej tenistky, ktorá tak získava svoj druhý brejkbol!

40-40
    Ale Srbska si s touto neľahkou situáciou poradila a doťahuje to na zhodu 40:40!

40-30
    Napokon je tu brejkbol pre našu tenistku! Nepríjemná situácia pre Jovanovskú!

30-30
    Naša tenistka však opäť stav vyrovnáva, po 30 na oboch stranách. Príde gembal či brejkbol ?

15-30
    Loptička je teraz na strane Jovanovskej a tak je opäť vo vedení.

15-15
    Loptička pre našu tenistu, po 15 na oboch stranách.

0-15
    Aj Jovanovskej sa podarilo jej prvé podanie otvoriť ziskom fiftínu.

1:0
    Ten sa jej aj napokon podarilo premeniť a tak v úvode zápasu sa dostáva do vedenia 1:0! Uvidíme, ako sa bude dariť Jovanovskej pri jej prvom podaní v tomto zápase.

40-30
    Následne naša tenistka získava gembal!

30-30
    Schmiedlová zatiaľ pohromu nedopustila a je to po 30 na oboch stranách.

15-30
    Druhá loptička v rade pre Srbku, dostáva sa tak do menšej výhody.

15-15
    Prvá loptička v zápase pre Jovanskú, po 15 na oboch stranách.

15-0
    Prvý fiftín v zápase putuje na stranu našej tenistky.

0:0
    Stretnutie sa práve začalo.

Ako prvá začne v tomto zápase podávať Anna Karolína Schmiedlová!

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní 2. kola turnaja WTA v Birminghame. V rámci neho sa predstaví aj slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová, ktorá vyzve Srbku Jovanovskú.

Pre obe tenistky to bude druhý vzájomný zápas v histórii. Prvýkrát sa stretli ešte 25. septembra 2013 v rámci štvrťfinále turnaja v čínskom Ningbo, kde na tvrdom povrchu zvíťazila srbská hráčka nad vtedy 18-ročnou Slovenkou hladko 2:0 (6:1 a 7:5).

Miernou favoritkou tohto zápasu je Srbka Bojana Jovanovská. Na jej triumf vypísali stávkové kancelárie kurz približne 1.74, zatiaľ čo na výhru slovenskej hráčky je to až približne 1.93.

Začiatok zápasu je aktuálne posunutý na 17:30. Ostaňte s portálom Onlajny.eu a z duelu vám vďaka nášmu podrobnému textovému prenosu určite neunikne nič podstatné.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.