FK Rakovník – Česká Lípa 0:1 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Nástěnky Brno 1:2 (kon.) | FK Rakovník – Balticflora Teplice 5:0 (kon.)
Česká Lípa – Nástěnky Brno 1:0 (kon.) | Balticflora Teplice – Gamaspol Jeseník 0:6 (kon.) | Nástěnky Brno – FK Rakovník 0:3 (kon.)
Balticflora Teplice – Česká Lípa 0:5 (kon.) | Gamaspol Jeseník – FK Rakovník 1:3 (kon.) | Nástěnky Brno – Balticflora Teplice 9:1 (kon.)
Česká Lípa – Gamaspol Jeseník 2:2 (kon.) | Betis Kadaň – ŠT ZOO Ústí n/L 2:2 (kon.) | Panorama Ostrava – Slavia Sokol Vysočany 1:1 (kon.)
Betis Kadaň – Sokol Sezimovo Ústí 2:0 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Slavia Sokol Vysočany 1:3 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – Panorama Ostrava 1:2 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Betis Kadaň 2:0 (kon.) | Sokol Sezimovo Ústí – ŠT ZOO Ústí n/L 1:1 (kon.) | Panorama Ostrava – Betis Kadaň 2:0 (kon.)
Slavia Sokol Vysočany – Sokol Sezimovo Ústí 9:1 (kon.) | ŠT ZOO Ústí n/L – Panorama Ostrava 0:3 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
2:2 (0:2)
AC Gamaspol Jeseník
Sobota 20.06.2015, 13:45 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Mistrovství České republiky žen • Skupina A

Poslední zápas skupiny A přinesl velké drama, když v prvním poločase skórovali dvakrát hosté, ve druhé půli dvakrát domácí. Démony nakopla přesilová hra po červené kartě pro hosty. Střetnutí končí remízou 2:2.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro tuto chvíli vše, těším se na počtenou u dvanáctého zápasu dnešního hracího dne. Zdeněk Kamínek ml. (14:31:17)

23:52
    Démoni právě vstřelili branku!
    K odraženému míči se jako první dostala KATEŘINA SÝKOROVÁ, která střelou do odkryté brány vyrovnává na 2:2. Bez asistence.

23:12
    Jeseník se provinil ve druhé půli třetím akumulovaným faulem, velká šance pro domácí.

21:22
    Lukašová nevystřelila podle svých představ.

19:18
    Domácí využívají početní výhody! Andrea Höhnová nalezla přesně DENISU SKÁLOVOU, která snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Andrea Höhnová.

18:52
    Barbora Benková (JES) je za faul potrestána druhou žlutou kartu, tedy automaticky kartou červenou.

17:59
    Skálová přízemním pokusem gólmanku soupeře neprostřelila.

16:42
    Už mohlo být teoreticky vyrovnáno, Alena Svobodová odkrytou bránu přestřelila.

16:35
    Kovačovičová nastřelila břevno!

15:33
    Do brány hostů se vrací Eliška Vitaulová.

15:33
    Oddechový čas pro domácí.

15:21
    Benková prověřila pozornost Novákové.

13:37
    Démoni se snaží o zdramatizování zápasu, Jeseník pozorně brání.

12:01

Po dvanácti minutách hry jsou šťastnější futsalistky Jeseníku, které zatím vedou nad Českou Lípou rozdílem dvou gólů.

12:00

11:59
    Barbora Benková (JES) napomenuta žlutou kartou za nedodržení předepsané vzdálenosti.

10:23
    Gamaspol bude kvůli zranění střídat brankářky. Na místo Elišky Vitaulové se z pole přesune Klára Frömmlová.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 20. Skálová (Höhnová), 24. Sýkorová – 2. Mikulová, 7. Halgašová (Mikulová)

Karty:   12. Benková (JES)   19. Benková (JES)

FC Démoni Česká Lípa: D. Nováková – Kovačovičová, L. Svobodová, Hervertová, Sýkorová – A. Svobodová, Skálová – Ševčíková, Rejsková – připravena Kinařová, připravena Höhnová. Trenér: Jiří Šubrt.
    AC Gamaspol Jeseník: Vitaulová (11. – 15. Frömmlová) – M. Plháková, Mikulová, Lukašová, Macečková – Polišenská, Benková – Halgašová, od 1. do 11. a od 15. do 24. Frömmlová. Trenér: Milan Novák.

Rozhodčí: Navrátilová, Novotný