Denní liveblog Baku 2015 (25. června 2015) (kon.)
Denní liveblog Baku 2015 (25. června 2015)

Čtvrtek 25.06.2015, 06:30Evropské hry Baku 2015

19:45
    V Baku je pro dnešní den dosportováno, dobojováno, medaile rozdány! Již zítra ráno však bohatý program pokračuje a s ním i nás liveblog, u kterého se na Vás opět těšíme. (19:45:24)

19:42
    Turecké volejbalistky jsou druhými finalistkami ženského turnaje, když v rozhodujícím setu zvítězily 15:11 a celkově tak 3:2 na sety. V sobotu se o zlaté medaile utkají s Polkami, Ázerbajdžán čeká souboj o bronz proti Srbkám.

19:32
    Čtvrtfinále v Basketball Arene mají za sebou i poslední týmy. Boje o medaile si zítra užijí Srbové, jež porazili Litevce 17:11, a také Španělé, kteří porazili domácí Ázerbajdžánce 17:14! Domácí výběry ve streetbalu tak končí svou pouť ve čtvrtfinále jak mezi ženami, tak mezi muži.

19:20
    Také druhý semifinálový zápas v ženském volejbale musí rozhodnout až pátý set. Turecké volejbalistky neudržely tříbodové vedení a nakonec podlehly domácím Ázerbajdžánkám 23:25. Stav je 2:2 na sety!
    První medaili v historii pro Kosovo získala judistka Nora Gjakovová!

19:01
    Posledními ženskými postupujícími do semifinále jsou Rusky, které porazily 21:15 Irky, a Španělky, kterým se podařilo porazit domácí Ázerbajdžánky 19:17!

18:51
    Přinášíme výsledkové listiny ostatních medailových soubojů v judu:
    Ženy do 52kg: 1. Chituová (ROU), 2. Euranieová (FRA), 3. Kraehová (GER) a Kuzjutinová (RUS)
    ženy do 57kg: 1. Monteirová (POR), 2. Karakasová (HUN), 3. Gjakovová (Kosovo) a Roperová (GER)
    Muži do 66kg: 1. Khan-Magomedov (RUS), 2. Korval (FRA), 3. Puljajev (RUS) a Seidl (GER)

18:47
    Turecké volejbalistky ve druhém semifinálovém utkání vedou nad domácími Ázerbajdžánkami 2:1 na sety (25:21, 23:25, 25:19) a jsou velmi blízko postupu do finále!

18:46
    Poslední dnešní utkání v plážovém fotbalu skončilo vítězstvím Švýcarska 7:4 nad domácím Ázerbajdžánem!
    Slovinci slaví postup do semifinále 3x3 basketbalu!

18:37
    Poslední ženská čtvrtfinále v Basketball Areně obstarávají Španělky s Ázerbajdžánkami (4:4 po dvou a půl minutách) a Rusky s Irkami (6:4 po třech a půl minutách).

18:27
    Rusové si v semifinále zahrají se Slovinci, kteří trochu překvapivě přehráli Řecko 18:17 po prodloužení.

18:22
    Zbránek ovšem neproměnil střelu zpoza oblouku, což se naopak povedlo Aleksandrovovi. který předčasně ukončuje zápas. Rusko vítězí 21:19 a vyřazuje české streetbalisty ve čtvrtfinále!

18:19
    Přišel nesportovní faul Aleksandrova, dvě šestky pro Zachrlu a rázem je to o bod!

18:18
    Minutku před koncem prohrávají Čeští streetbalisté 16:19 a ještě chtějí o zázračný obrat zabojovat!

18:14
    Už to nevypadá vůbec dobře s českými ambicemi. Rusové se urvali do vedení 10:16.

18:11
    Pět minut před koncem zápasu prohrává česká sestava s Ruskem 8:11.
    Souboj o postup mezi nejlepší čtyři je velkou bitvou!

18:06
    Tak bohužel je to tak. Kamil Švrdlík byl společně s jedním z ruských hráčů, Lagutinem, vyloučen ze zápasu!