Hr. Králové – Pardubice 2:3 (kon.) | Amberg – Plzeň 1:4 (kon.) | Bohemians 1905 – Trenčín 0:3 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Žilina 1:1 (kon.) | Groznyj – Trnava 0:0 (kon.)
FC Hradec Králové
2:3 (1:2)
FK Pardubice
Čtvrtek 25.06.2015, 17:00 • Stadion Opatovice • Přípravný zápas

73
    Pardubice právě vstřelily branku!

Pardubice jdou znovu do vedení! Po centru z pravého křídla si míč nešťastně do vlastní branky srazil BEDERKA.

53
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Nyní už byl i Ptáček v brance hostí bez šancí. Schwarz poslal nádherný přízemní balon na zadní tyč, kde byl připravený Jakub Chleboun, který jej ve skluzu usměrnil do prázdné branky.

41

Máme srovnáno, po levé lajně unikl Valenta, který posunul míč do vápna na Davida Pánka, který ještě našel střelce první branky Daewona KIMA, který nezklamal a během dvou minut posílá Pardubice do vedení.

39

Parádní pokus z přímého kopu vyslal KIM DAEWON, jehož střela zamířila přesně pod břevnu. Máme srovnáno.

36

O míč si střihli Vaněček s Petrem MAREŠEM, druhý jmenovaný nakonec v tomto souboji zvítězil a bezpečně svůj pokus posílá do protipohybu Ptáčka a posílá Hradec do vedení.

Ondřej Novotný

Branky: 36. Mareš (pen.), 53. Chleboun – 39. Kim, 41. Kim, 73. Bederka (vla.)

Karty:   72. Chleboun (HKR), 87. Javůrek (HKR) – 14. Pánek F. (PCE), 48. Pospíšil (PCE), 81. Fousek (PCE)

FC Hradec Králové: Ottmar-Malinský, Černý, Petrášek, Vaněček, Mareš, Súkenník, Plašil, Vobejda, Trubač
    2. poločas: Stejskal-Javůrek, Bederka, Shejbal, Schwarz, Bázler, Janoušek, Petrus, Zorvan, Zasa, Chramosta, Chleboun

FK Pardubice: Frydrych-Pánek F., Pospíšil, Pánek D., Kopřiva, Kakrda, Jeřábek, Valenta, Fousek, Kim
    Náhradníci: Ptáček, Knobloch-Klátil, Joel, Záviška, Kovář, Kudrna, Matějka

Rozhodčí: Hrubeš-Kubr, Fišer