Itálie - Maďarsko 5:4 (kon.) | Švýcarsko - Ukrajina 5:4 (kon.)
Rusko - Španělsko 5:3 (kon.) | Ázerbájdžán - Portugalsko 4:6 (kon.)
Itálie - Maďarsko

5:4

(1:1, 2:2, 2:1)

Pátek 26.06.2015, 13:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina B

Italové se jako velký favorit zápasu nakonec protrápili k výhře 5:4, kterou si ovšem zajistili kýžený postup do semifinále Evropských Her v Baku! Maďaři sice sahali po bodovém zisku velmi dlouho, ještě pár minut před koncem vedli. Italské zkušenosti ale přeci jen ukázali svou sílu. (14:16:16)

36:00
    Zápas skončil.

35:54
    Další střela Feketeho opět zblokovaná, následně Berkes ranou mimo branku ukončil naděje Maďarů na bodový zisk z dnešního zápasu.

35:31
    Konstrukce branky zvoní také na druhé straně, z přímého kopu vypálil brankář Laszlo Szacsko!

35:14
    Běží už poslední minuta třetí třetiny, Emmanuele Zurlo nastřelil další tyč maďarské branky!

34:49
    Italové opět zblokovali střelu, tentokrát pálil Laszlo Berkes.

34:02
    Střela Francesca Corosinitiho končí mimo tři tyče.

33:43
    Maďaři se ale ještě nevzdali a ihend se snaží italskou branku zasypat střelami. Feketeho pokus pokryl del Mestre, Besenyeiovu střelu zase pomohli zblokovat hráči v poli.

33:22
    Krátce po rozehrání dostal žlutou kartu Ferenc Besenyei.

33:20
    GÓL ITÁLIE!
    Italové během krátké chvíle dokázali otočit stav zápasu na svou stranu, po Besenyeiho faulu se parádní střelou z přímého kopu prosazuje GABRIELE GORI!

32:39
    Gabriele Gori naskočil do hry ve velkém stylu, jeho první střela skončila mimo, druhou už musel krýt Szacsko.
    Emmanuele ZURLO - 4:4

31:56
    GÓL ITÁLIE!
    Italům se ale opět podařilo srovnat krok! EMMANUELE ZURLO se prosazuje i ve třetím utkání na Hrách!

31:21
    Maďaři jsou velmi blízko obrovskému překvapení! Viktor Fekete míří rozehrát rohový kop.

30:51
    Další rána Paola Palmacciho je zblokována, o chvíli později Szacsko pokryl další střelu Emmanuele Zurla.

30:18
    Zurlovu střelu likviduje Laszlo Szacsko, který dnes chytá opravdu velký zápas!

30:00
    Michele di Palma je v závěrečné třetině hodně střelecky aktivní, jeho další pokus skončil opět mimo branku.

29:14
    Laszlo Szacsko je dalším potrestaným hráčem v dnešním zápase žlutou kartou.

28:54
    Michele di Palma se snažil opět rychle odpovědět, jeho pokusu ale scházela přesnost.
    Norbert SEBESTYEN - 3:4

28:38
    GÓL MAĎARSKO!
    Maďaři se ujímají opět vedení, z brejku se prosazuje podruhé v zápase NORBERT SEBESTYEN!

27:52
    Stefano Spada se poprvé v zápase dostal do branky a hned si připisuje také jednu dalekonosnou střelu, kterou Szacsko pokryl.

27:09
    Další střelecký pokus na maďarské straně vyslal Viktor Turos, del Mestre kryje.

26:53
    Laszlo Berkes se ukázal poprvé v dnešním zápase střelou mimo tři tyče.

26:30
    Del Mestre je teď ve velké permanenci, musel zlikvidovat střely Ference Besenyeie i svého brankářského kolegy Laszla Szacska.

25:55
    Viktor Fekete útočil na hattrick, jeho ránu ale zastavil dobrým zákrokem Simone del Mestre.

25:04
    Gabriele Gori pálil z přímého kopu těsně mimo.

24:31
    Do třetí třetiny vstoupily oba týmy aktivně, Marinai i Besenyei ale zamířili mimo branku.

24:01
    Třetí třetina začala.

24:00

23:55
    Na úplném konci druhé části hry pálil dobře Michele di Palma, Szacsko jeho střelu vyrazil pouze k Zurlovi, který z dorážky nedokázal skórovat.

22:56
    Závěr druhé třetiny přináší hodně přerušení kvůli častým faulům. Viktor Fekete teď z protiútoku nedokázal trefit branku.

22:23
    Ránu Mattea Marrucciho z přímého kopu kryje Laszlo Szacsko.

22:08
    Po Zurlově faulu rozehrával přímý kop brankář Szacsko, z velké dálky branku minul.
    Matteo MARRUCCI - 3:3

21:51
    GÓL ITÁLIE!
    Italové zvýšili svůj tlak a těží z toho důležitou vyrovnávací brankou! Poprvé na Hrách se prosazuje MATTEO MARRUCCI!

21:42
    Na druhé straně pálil Paolo Palmacci, i jeho ránu kryje Laszlo Szacsko.

21:12
    Mark Ughy dvakrát během krátké chvíle mířil mimo tři tyče.
    Francesco COROSINITI - 2:3

20:29
    GÓL ITÁLIE!
    Italům se podařilo snížit, po jejich tlaku se prosazuje kapitán FRANCESCO COROSINITI!

19:58
    Nejlepší italský střelec na turnaji Gabriele Gori vyslal slušnou ránu, kterou ale Szacsko zlikvidoval.

19:32
    Paolo Palmacci dostává žlutou kartu.

18:30
    Maďaři pokračují v aktivní hře, první střela kapitána Ughyho ohrozila del Mestra, druhá byla zblokovaná.
    Viktor FEKETE - 1:3

17:49
    To jsou věci, Maďaři přidávají další branku! Nejdříve Szacsko vychytal v šanci Zurla, poté rychle založil útok, na jehomž konci stál VIKTOR FEKETE, který svým druhým gólem v zápase zvyšuje na 3:1!

17:10
    Marrucci s Marinaiem se hend snaží o odpověď, skvělý Szacsko dnes chytá velký zápas.
    Norbert SEBESTYEN - 1:2

16:47
    NORBERT SEBESTYEN bez problému pokutový kop proměňuje a Maďaři se tak překvapivě ujímají vedení!

16:47
    Po Corosinitiho faulu na Sebestyena je nařízen pokutový kop!

16:25
    Oba týmy kompletně vystřídaly, zatím se hraje hodně opatrně ve druhé třetině.

15:14
    Kanonýr Paolo Palmacci dnes zatím mlčí, zápas začal na střídačce, teď jeho prvním střeleckým pokusem v zápase netrefil branku.

14:56
    Další střely končí mimo branku, neprosadil se Simone Marinai, ani Viktor Turos na druhé straně.

14:18
    Ani Ferenc Besenyei nestlačil svůj pokus mezi tři tyče.

13:32
    Maďaři se ale nechtějí nechat zahanbit, střely Petera Abela i Marka Ughyho ale končí mimo branku.

12:27
    Italové vtrhli do druhé třetiny hodně aktivně, Michele di Palma nastřelil už druhou tyčku maďarské branky!

12:01
    Druhá třetina začala.

12:00

11:36
    Po souboji kapitánů mude Corosiniti rozehrávat přímý kop.
    Viktor FEKETE - 1:1

11:15
    Maďarům se ale přeci jen podařilo ještě do první přestávky srovnat skóre! VIKTOR FEKETE se poprvé na turnaji zapisuje mezi střelce!

11:04
    Abelova střela byla sražená, vzápětí z dorážky pálil Gabor Simonyi mimo branku.

10:31
    Po Marinaiově střele budou Italové rozehrávat ještě rohový kop.

09:44
    Peter Abel hraje fantastický turnaj, opět se dravým průnikem prodral až ke střele, kterou zlikvidoval del Mestre.

09:28
    Poslední minuty nenabízejí moc střeleckých možností, další ránu teď vyslal brankář del Mestre, opět branku minul.

08:27
    Střela Ference Besenyeiho byla sražena, následně Fekete fauluje Marinaie, který tak bude mít možnost rozehrávky přímého kopu.

07:21
    Italský brankář Simone del Mestre zkusil štěstí přes celé hřiště, branku netrefil.

06:39
    Zurlo nejdříve fauloval Besenyeiho, jehož rána z přímého kopu skončila u del Mestreho. Následně se na druhé straně v šanci objevil opět aktivní Zurlo, zakročil ale také Szacsko.

06:09
    Rovněž Emmanuele Zurlo, kterému se v Baku zatím daří, když vstřelil branku v obou předchozích zápasech, vypálil mimo branku.

05:45
    Francesco Corosiniti se dnes snaží o častou střelbu, jeho další pokus skončil mimo tři tyče.

05:03
    Vzápětí Peter Abel dostává za protesty první žlutou kartu dnešního dne v Beach Areně.

04:23
    Peter Abel, který na Hrách vstřelil už dvě branky, tentokrát střílel mimo branku.

03:52
    Další střelu vyslal Ferenc Besenyi, o chvíli později pálil také Viktor Fekete, italského brankáře ale nedokázali překonat.

03:08
    Oba týmy vystřídaly, ihned po příchodu na hřiště střílel Simone Marinai, maďarský brankář Laszlo Szacsko jeho pokus kryje.

02:15
    Frainettiho střelu zblokovali maďarští hráči na rohový kop, na druhé straně z přímého kopu přestřelil Ferenc Besenyei.

01:36
    Italský kapitán Francesco Corosiniti nastřelil tyč!

00:55
    Na druhé straně se snažil odpovědět Gabor Simonyi, s jeho střelou si ale Simone del Mestre poradil.
    Gabriele GORI - 1:0

00:19
    GÓL ITÁLIE!
    Italové se velmi brzy dostávají do vedení! Matteo Marrucci nejdříve se svou střelou neuspěl, o chvíli později už ale Szacska prostřelil GABRIELE GORI, který si tak připisuje svůj třetí gól na Hrách!