Pjunik – Folgore 2:1 (kon.) | Lincoln – FC Santa Coloma 0:0 (kon.) | Crusaders – Levadia Tallinn 0:0 (kon.)
Lincoln Red Imps
0:0 (0:0)
FC Santa Coloma
Úterý 30.06.2015, 20:00 • Victoria Stadium • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý večer. Vítám Vás u sledování dnešního zápasu 1. předkola Ligy mistrů mezi Lincoln Red Imps FC a FC Santa Coloma. Přeji Vám příjemný fotbalový zážitek.

Domácí si již jednou předkolo Ligy mistrů vyzkoušeli a to v loňském roce. V prvním zápase předkola dokázali hráči gibraltarského celku ještě remizovat s s hráči Havnar Bóltfelag 1:1, ale následně už si připsali jen vysokou prohru 2:5 a s touto prestižní soutěží se rozloučili.

To hráči andorského celku mají více zkušeností s předkolem Ligy mistrů. V letech 2010 a 2011 se sice se soutěží loučili již po prvním předkole, ale v loňském roce se jim podařilo postoupit až do druhého předkola, ve kterém ovšem podlehli týmu Maccabi Tel Aviv 0:1 a 0:2.

Lincoln Red Imps FC: Navas – Garcia, R. Chipolina "C", Sambruno, J. Chipolina – R. Casciaro, Chietino – Pegalajar, Walker, K. Casciaro – L. Casciaro
    Náhradníci: Coleing – Jolley, Bosio, Clinton, Bardon, Parker, Yome

FC Santa Coloma: Casals – Robert Ramos, Andreu Ramos, Ildefons Lima, Wagner – Riera, Juvenal, Rebes, Pujol "C", C. Martinez – Parra
    Náhradníci: Toscano – Adria Sanchez, Txema García, Juanfer, Rodríguez, J. Martínez, Juan Toscano

Rozhodčí: Casanova – Lunardon, Tuttifrutti.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    Rozeběhla se první minuta utkání a u míče se zatím drží hostující hráči.

2
    Joseph Chipolina se dopustil útočného faulu na soupeřově polovině a hosté se tak i nadále udrží u balónu.

3
    První zajímavější útočná akce hostí končí jen pouhým odkopem Navase od branky.

4
    Domácí hrají od úvodních minut hodně od podlahy. Dalšího faulu se dopustil Ryan Casciaro.

5
    Rebés se dopustil faulu na Walkera a nyní budou mít hráči Lincolnu zajímavou pozici pro přímý volný kop.

6
    Walker se ujal rozehrání přímého volného kopu osobně a Casals si musí připsat první zákrok!

6
    Následně se ještě k zakončení dostal Garcia a Chietino, ale střely obou borců byly obětavě zblokovány!

6
    Z následného rohového kopu už ale domácí hráči nic nevytěžili a k míči se dostávají hráči Santa Colomy.

9
    Juvenal se jako první z hostí opřel do balónu, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla. Navas tak bude odkopávat.

11
    Hosté se nyní prohnali až před soupeřovo pokutové území a tam vybojovali alespoň rohový kop.

12
    Pujol se dokázal uvolnit v nebezpečné pozici a nakonec jej Ryan Casciaro musel zastavit faulem! Hosté budou rozehrávat z výborné pozice.

12
    Cristian Martínez ovšem z přímého volného kopu míjí branku.

13
    Red Imps to nyní přehnali v útočném snažení a Chietino se dopustil faulu na soupeřově polovině.

15
    Hosté nyní hodně rychle dokázali přejít přes celé hřiště, ale celá akce končí pouze nepřesnou střelou Cristiana Martíneze.

16
    Domácím se podařilo rychle přejít přes půlící čáru, ale před brankou soupeře se dlouho neohřáli. V držení opět hráči Santa Coloma.

18
    Další odvážný útok přišel ze strany domácího celku, ale nakonec se Red Imps museli přeci jen stáhnout až na vlastní polovinu.

19
    Hosté se nyní brání pouze za cenu častého zakopávání míče do zámezí.

19
    Pegalajar se dopustil dalšího útočného faulu na Rebése a hosté budou moci trochu otupit aktivitu domácích a sami přijít s nějakou akcí.

21
    Kyle Casciaro se tentokrát už odhodlal ke střele, ale ta si nenašla cestu mezi tři tyče. Casals bude mít na práci odkop od brány.

22
    V posledních minutách sledujeme hru převážně na polovině hostí a převážně s míčem na kopačkách domácích hráčů.

23
    Walker si došel tentokrát pro faul od Juvenala. Domácí tedy budou moci rozehrát standardní situaci z poměrně veliké vzdálenosti.

24
    Santa Coloma se po delší době prosadila až před soupeřovu branku, ale tam nedokázali hosté nic vymyslet a nyní už sledujeme opět hru domácích fotbalistů.

27
    Domácí se znovu usadili na delší dobu na soupeřově polovině, ale nakonec ze svého tlaku nic nevytěžili. Po faulu Leeho Casciara navíc hosté zůstanou i nadále u balónu.

28
    Juvenal se dopustil dalšího faulu a domácí se pomocí rychle rozehrané standardky snaží vytvořit si nějaký tlak.

28
    Hráči Lincolnu rozehrají rohový kop. K tomu se konkrétně staví Pegalajar.

29
    A situace po rohovém kopu končí nepřesným zakončením Walkera, který je zatím v tomto utkání hodně vidět.

30
    Když už se hosté dostanou před soupeřovo vápno, tak už se u míče dlouho neohřejí, jako v tomto případě. Domácí borci kombinují nyní na vlastní polovině.

31
    Walker se odhodlal k další tvrdé ráně, ale tu schytal jen jeden z bránících hráčů Santa Colomy.

32
    Po faulu Roye Chipoliny budou moci zkusit zahrozit z přímého kopu hosté.

33
    Pujol ale nic vymyslet nedokázal a hra se rychle přesouvá před Casalsovu bránu.

33
    Walker se s tím dnes nemaže a pálí na branku ze všech pozic! Naneštěstí pro něj skončila i tato střela zblokována.

35
    Hosté se po delší době dostali před soupeřovu bránu, ale tam nakonec nepochodili a Pujol se navíc dopustil faulu na Pegalajara.

37
    Parra si připisuje na své konto nepřesnou střelu. Navas byl tentokrát bez práce.

38
    Nyní sledujeme poněkud klidnější část hry. Domácí kombinují pouze na vlastní polovině a příliš nikam nepospíchají.

40
    O útočný výpad se nyní pokusili hosté a zadařilo se jim. Nicméně Juvenalově střele chyběla trocha přesnosti.

40
    V závěru první půle začínají vystrkovat růžky hráči Santa Colomy, kteří si nyní vybojovali rohový kop.

41
    Vzápětí bude následovat další rohový kop pro hostující celek.

42
    Nyní odkopl od rohového praporku Juvenal mnohem lépe a Parra mohl zakončovat! Nicméně Navas byl na svém místě a připisuje si úspěšný zákrok.

44
    Jeden útok nyní střídá druhý, ale žádná větší šance se ne a ne urodit.

45+1
    Parra se dopustil nedovoleného zákroku a dává tak možnost domácím ještě něco vymyslet v první půli. Přímého kopu se ujímá Walker.

45+1
    Míč ovšem končí pouze na kopačkách hráčů Santa Colomy.

45+1
    A máme tu první žlutý kartonek. Ten si v samém závěru půle vysloužil Ildefons Lima.

45+1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas nám přinesl aktivní hru převážně ze strany domácího celku. Největší šanci domácích měl hned v úvodu Walker, kterého ale vychytal Casals. Hosté začali být aktivnější až v závěru prvního poločasu, když měl šanci ke skórování Parra, kterému ale tentokrát nedal Navas šanci.
    Druhý poločas začne přibližně ve 21:01.

46

46
    Začala druhá půle a domácí ihned přicházejí s útokem.

46
    Na to se pokusili odpovědět i hráči Santa Colomy, ale ti se u balonu dlouho neudrželi.

47
    Pujol to trochu přehnal s napadáním a dopustil se faulu na Garciu. Domácí rozehrají z klidu.

50
    Lincoln přišel s rychlým útokem a nakonec je z toho zajímavá standardní situace po faulu Andreu Ramose na Lee Casciara.

51
    Přímý volný kop nakonec rozehrál Pegalajar, který ale z výborné pozice netrefil branku!

52
    Domácí obrana zatím dnes působí hodně neprostupně a hosté to mají velmi těžké se zakládáním útočných akcí.

53
    Nyní získali hostující hráči alespoň možnost rohového kopu.

53
    Domácí nakonec ale nic před Navasovou bránou nevymysleli a místo toho vidí Rebés žlutou kartu za zákrok na Pegalajara.

54
    Parra se inspiroval svým spoluhráčem a vyšlápl si na Sambruna. Tentokráte se to ale obejde bez karetního trestu.

56
    Parrovi nyní stejnou mincí oplatil Joseph Chipolina a hosté budou moci rozehrát standardní situaci z hodně zajímavé pozice.

57
    Pujol se nakonec ani z dobré pozice neodhodlal ke střele a míč končí pouze u brankáře Navase, který bude vykopávat.

59
    Lee Casciaro se dopustil zbytečného útočného faulu, a jeho tým tak přišel o balón.

61
    A máme zde první střídání, se kterým přicházejí hosté. Riera pro dnešek dohrál a na trávník nastupuje Juanfer.

62
    Ve druhé půli už hosté soupeře nepouštějí do tolika šancí a naopak více sami hrají s míčem u kopaček.

63
    Jak jsme v první části viděli aktivní fotbal se spoustou šancí, tak druhý poločas zatím připomíná spíše taktickou bitvu.

65
    Sambruno je prvním domácím hráčem, který si vysloužil žlutou kartu.

66
    Juvenal ještě mohl potrestat Sambrunův faul střelou z dobré pozice, ale ani z tohoto přímého volného kopu nedokázal zamířit mezi tři tyče. Navas se bude muset zabývat pouze odkopem od vlastní brány.

68
    Domácí se znovu dostali do nebezpečné pozice, a tak hráči Santa Colomy jen na jisto odkopávají do zámezí.

70
    Domácí odpověděli na útočnou akci hostí rychlým protiútokem, ale ani po delším pobytu před soupeřovým pokutovým územím nic nevymysleli.

71
    Walker dnes rozhodně nemá šťastný den. I další jeho střela našla pouze obětavě blokujícího soupeře.

73
    Juvenal se dopustil nedovoleného zákroku na Josepha Chipolina a vidí žlutou kartu v ruce sudího. Domácí mají navíc k dispozici hodně slibný přímý volný kop.

74
    Hosté přicházejí se druhým střídáním. Rebése nahrazuje Rodríguez.

75
    Ze standardky ale nic není. Roy Chipolina si nepohlídal pozici a ocitl se v ofsajdu.

75
    I domácí přicházejí se střídáním. Yome přichází namísto Pegalajara.

77
    A znovu se na hřišti žlutí. Tentokráte si vysloužil kartu Cristian Martínez.

77
    Walker se staví k volnému kopu, který bude následovat právě po Martínezově faulu.

78
    Jenže Kyle Casciaro šel nyní až příliš důrazně za míčem a fauloval Pujola. Sudí je nekompromisní. Žlutá karta.

80
    Domácí se usadili před soupeřovou brankou a očividně nikam nespěchají.

80
    Jenže následně se odtamtud sami vyhánějí faulem Josepha Chipoliny.

81
    Tentokrát ubojoval Lincoln alespoň rohový kop. K jeho rozehrání se staví Walker.

82
    Z rohového kopu ale nic nebylo a následně se hostím málem zdařil rychlý protiútok. Domácí jej ale zastavují.

82
    Z rychlého útoku se dostal ke střele Lee Casciaro a Casals si po delší době musí připsat zákrok!

82
    Domácí přicházejí s dalším oživením. Sambruno pro dnešek dohrál, přichází Bardon.

83
    To byla parádní šance pro Santa Colomu, ale branka z toho přeci jen není! Parra pouze nastřelil brankovou konstrukci!

83
    Hosté cítí, že by nyní mohli zahrozit, a tak přicházejí s oživením. Cristiana Martíneze nahrazuje Juan Toscano.

86
    Parra zastavuje útočnou akci hostí faulem na Chietina.

87
    Domácí opět delší dobu kombinovali před soupeřovou brankou, ale nakonec je Lee Casciaro nachytán v ofsajdovém postavení a je po šanci.

88
    Yome si už připsal první ránu, ale ta nezamířila na branku. Casals se tak bude muset zabývat jen výkopem.

90
    Rozeběhla se poslední minuta a domácí přicházejí s dost možná poslední útočnou akcí.

90
    Walker ani tentokrát nemířil přesně. Míč míjí bránu a Casals bude znovu vykopávat.

90+1
    Garcia si nedokázal pohlídat svoje postavení a praporek pomezního je opět ve vzduchu.

90+2
    Pujol si ještě připisuje faul na Walkera.

90+3
    Navas odkopává od brány a domácí můžou ještě něco zkusit, aby strhli tento zápas na svoji stranu.

90+3

Zápas končí, branky jsme se v něm nedočkali. V první půli jsme sledovali aktivnější hru domácích, ale ve druhé části se již hra poněkud vyrovnala. Největší šanci na vstřelení branky měl asi Parra, který ale napálil jen brankovou konstrukci. Utkání tak končí 0:0 a o postupujícím rozhodne odvetné utkání, které se odehraje v úterý 7.7. (21:51:01)