Slavia – Jihlava 4:1 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Senec – Zlín 0:1 (kon.)
Cracovia – Košice 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 2:2 (kon.) | Příbram – Táborsko 4:2 (kon.)
Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Slovácko – Karviná 5:2 (kon.) | Opava – Brno 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Kim Grant 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.) | Wiener – Ostrava 1:2 (kon.)
SC Wiener Neustadt
1:2 (1:1)
FC Baník Ostrava
Středa 01.07.2015, 18:10 • Rohrbach an der Lafnitz (Rakousko) • Přípravný zápas

Je dobojováno! FC Baník Ostrava zvládl těžké utkání s SC Wiener Neustadt, který v rakouském městečku Rohrbach an der Lafnitz v rámci přípravného utkání udolal v poměru 2:1. (19:54:48)

90

90
    Rakouská tým bude mít k dispozici ještě jedno autové vhazování.

88
    Celek ze Slezska kontroluje průběh zápasu a hlídá si svůj těsný náskok.

85
    V držení míče jsou fotbalisté ostravského Baníku a od nohy jej jen tak určitě nedají. Wiener Neustadt má však na vyrovnání ještě několik minut.

82
    Baník právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem si Ostravané berou jednobrankový náskok zpět! Narhovu přihrávku přetavil v gól MATĚJ HELEŠIC, který míč zavěsil mezi tyč a břevno.

79
    Ostravští vyprodukovali střelu na bránu, gólman Neustadtu ale míč za svá záda nepustil.

77
    Vengřinek si narazil míč s Mišákem a prodral se až do pokutového území, se zakončením však příliš dlouho otálel a míč nakonec skončil v zámezí.

74
    Ostravané získali po faulu možnost rozehrávky přímého volného kopu, defenziva Wieneru však byla pozorná a nebezpečí nepřipustila.

71
    Ještě zhruba dvacet minut zbývá do závěrečného hvizdu, oba celky se snaží vyvarovat zbytečných chyb, které by je mohly připravit o dobrý výsledek.

68
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Mondek, přichází Helešic.

67
    Na opačné straně vypálil bez přípravy Vengřinek, branku ovšem netrefil.

66
    Domácí si vytvořili dobrou šanci, míč však za brankovou čáru nakonec nedostali.

65
    Obraz hry se stále nezměnil, oba týmy pokračují v kombinačních souhrách.

63
    Hraje se bez vážnějších šancí na obou stranách, gólmani v posledních minutách nemají moc práce.

61
    Před námi je závěrečná půlhodina hry, která rozhodne o konečném skóre zápasu, který je zatím vyrovnaný.

60
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Alispahić, přichází De Azevedo.

60
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Kukec, přichází Mišák.

59
    Ofenzivní tažení rakouského celku zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, jeho ofsajdovou signalizaci po chvíli potvrdil svým hvizdem také hlavní arbitr.