Ventspils – Helsinki 1:3 (kon.) | APOEL – Vardar 0:0 (kon.) | Midtjylland – Lincoln 1:0 (kon.)
Ludogorec – Milsami 0:1 (kon.) | Skënderbeu – Crusaders 4:1 (kon.) | New Saints – Fehérvár 0:1 (kon.)
Molde – Pjunik 5:0 (kon.) | Hibernians – Maccabi Tel Aviv 2:1 (kon.) | Maribor – Astana 1:0 (kon.)
Trenčín – FCSB 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Dila Gori 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Lech Poznaň 0:2 (kon.)
AS Trenčín
0:2 (0:0)
FC Steaua Bukurešť
Úterý 14.07.2015, 20:30 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Je dobojováno. Trenčín, který byl v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem Steaua Bukurešti nakonec odešel poražen. Ve druhém poločase přebrali hosté iniciativu. Do vedení dostal rumunského mistra ve čtyřiašedesáté minutě Stanciu, který nádherně zatočil míč ze standardní situace přímo do branky. O šest minut později to bylo již 2:0, kdy jemnou tečí usměrnil balón za záda Šemrince hostující Hamroun. Na rumunské půdě Trenčín nečeká lehký úkol, smazat dvoubrankové manko bude velice těžké, ale ne nemožné.

90+3
    Tudorie byl přistižen v ofsajdu a rodící se šance hostů byla záhy pryč.

90+2
    Rundič ve výskoku fauloval hostujícího Tudorieho, jenž se držel za hlavu, ale vypadá to, že hra bude pokračovat i s ním.

90+1
    Čögley dle rozhodčího fauloval, což se domácímu hráči nelíbí a je jiného názoru. Nicméně u balónu budou rumunští fotbalisté.

90
    Španělský rozhodčí Hernandez přidá k odehraným devatesáti minutám další tři minuty navíc.

89
    Popa zůstal ležet na trávníku a pochopitelně se zvedáním nikam nespěchá.

89
    Balón je na polovině Trenčína. Zatím nenasvědčuje nic tomu, že bychom byli svědky třetí branky v dnešním utkání.

87
    Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Tade, přichází Tudorie.

86
    Se svou agresivitou to přehnal Hamroun, který fauloval jednoho z domácích hráčů.

85
    U balónu jsou stále domácí, ale ti se kombinací nemohou dostat k vápnu hostů, natož k přímému ohrožení branky. Steaua si zkušeně hlídá svůj náskok.

84
    Fotbalisté Trenčína se snaží vstřelit kontaktní branku, která by jejich šance v odvetě zvýšila, ovšem přes dobře pracující obranu Bukurešti se nemohou vůbec prosadit.

82
    Tadé se dostal ve vápně hlavou k zakončení, ale našel pouze připravené rukavice domácího Šemrince.

81
    Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Breeveld, přichází Tahar.

80
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Koolwijk.

79
    Při útočném snažení byl faulován van Kessel. Domácí budou u balónu.

77
    Domácím již mnoho času nezbývá na to, aby odvrátila tento nepříznivý výsledek do odvety.

75
    Žlutou kartu také viděl domácí Ibrahim.

75
    Na hřišti se přiostřují emoce. Dalším karetním hříšníkem se stal hostující Breeveld.

Alan Šrámek

Branky: 64. Stanciu, 70. Hamroun (Popa)

Karty:   52. Madu (TRE), 63. Wesley (TRE), 75. Ibrahim (TRE) – 63. Tamas (STB), 64. Hamroun (STB), 75. Breeveld (STB)

AS Trenčín: Šemrinec "C" – Cögley, Ramon, Rundič, Madu – Ibrahim (80. Koolwijk), Lobotka, Bero – Guba (59. Wesley), Jairo, van Kessel
    Náhradníci: Chovan – Janco, Kleščík, Koolwijk, Wesley, Opatovský, Skovajsa

FC Steaua Bukurešť: Cojocaru – Papp, Tamas, Varela "C", Guilherme – Muniru, Breeveld (81. Tahar) – Popa, Stanciu, Chipciu (59. Hamroun) – Tade (87. Tudorie)
    Náhradníci: Florin – Hamroun, Iancu, Râpă, Tahar, Tosca, Tudorie

Rozhodčí: Hernandez – Sobrino, Fernandez (všichni Španělsko)
    Středa 22.07.2015
    Steaua Buk. - Trenčín 2:3

Branky: 57. Muniru, 60. Tadé (pen.) – 13. Wesley (Jairo), 21. Bero (Jairo), 84. Wesley (Jairo)

Karty:   61. Chipciu (STB), 63. Muniru (STB) – 33. Bero (TRE), 66. Rundić (TRE)   74. Rundić (TRE)