Znojmo – Olomouc B 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 1:1 (kon.) | Brno – W. Brémy 0:2 (kon.)
Cottbus – Sparta 2:6 (kon.) | Opava – Miedź 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 0:3 (kon.)
Zlín – Nitra 2:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Čáslav 8:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Pardubice 1:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 0:0 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 0:3 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 0:2 (kon.) | Teplice – Dynamo Drážďany 0:2 (kon.)
Jihlava – Táborsko 4:2 (kon.) | Olomouc – Prostějov 1:0 (kon.) | Nowa Huta – Bardejov 1:5 (kon.)

Posted by sfc.4fan.cz on 18. červenec 2015

Přípravné utkání mezi SFC Opava a polským celkem Miedź Legnica vítěze nepoznalo. Vše podstatné se událo v první půli, kdy v 7. minutě otevřel skóre zápasu Janetzký a Opava šla do vedení. Polský celek ale ještě do přestávky vyrovnal a jelikož po změně stran už gól nepadl, rozešly se oba mančafty smírně. (17:52:33)

90

88
    Nacházíme se v samotném závěru utkání, na případné vstřelení rozhodující branky už moc času nezbývá.

83
    Po centru se do hlavičkového zakončení dostal Dvorník, jehož pokus těsně minul levou tyč!

82
    Grussmann se opřel do míče zpoza šestnáctky a Lis jeho střelu s vypětím všech sil vytěsnil na roh.

81
    Před námi je závěrečná desetiminutovka, podaří se během této doby některému z mužstev převážit pomyslné misky vah na svou stranu?

79
    Z ostrého úhlu postupoval na bránu Ślusarski, proti němu ale včas vyběhl Květon a odkopl míč do bezpečí.

74
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jursa, přichází Kuzmanović.

74
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Metelka, přichází Janetzký.

67
    Hra probíhá především ve středu hracího pole, kde probíhají souboje o míč.

61
    Uplynula již hodina hry a stav je stále nerozhodný.

57
    Polské mužstvo přečíslilo Opavu a jeden z hráčů zakončoval tváří v tvář opavskému brankáři, na Květona si však nepřišel, ten totiž míč vyrazil na roh.

56
    Tato pasáž utkání je poměrně nezáživná, na hřišti se nic zajímavého neodehrává.

50
    Po centru od rohového praporku se k hlavičce dostal Swiech, ale gólman Miedźe míč chytil.

49
    Opava vybojovala rohový kop.

46
    Sestavy pro 2. poločas:

SFC Opava: Květon – Schaffartzik, Dvorník, Swiech, Čelůstka – Grussmann, Žídek, Metelka (74. Janeztký), Machálek – Jursa (74. Kuzmanović) – Mrázek

Miedź Legnica: Lis – Ilków-Gołąb, Stasiak, Midzierski, Trifonov, Łuszkiewicz, Kakoko, Łobodziński, Garguła, Gancarczyk, Ślusarski.

46
    45. Úvodní poločas skončil nerozhodně

Po prvním poločase hraje Opava s Legnicí 1:1. Branka SFC: Janetzký.

Posted by Slezský FC Opava on 18. červenec 2015

Lukáš Jasoněk

Branky: 7. Janetzký – 29. Labukas

Slezský FC Opava: Vašek – Pospěch, Dvorník, Žídek, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović.
    II. poločas: Květon – Schaffartzik, Dvorník, Swiech, Čelůstka – Grussmann, Žídek, Metelka (74. Janeztký), Machálek – Jursa (74. Kuzmanović) – Mrázek

Miedź Legnica: Smug – Bartczak, Stasiak, Telichowski, Brożyna, Łuszkiewicz, Kakoko, Łobodziński, Feruga, Garuch, Labukas.
    II. poločas: Lis – Ilków-Gołąb, Stasiak, Midzierski, Trifonov, Łuszkiewicz, Kakoko, Łobodziński, Garguła, Gancarczyk, Ślusarski