USA – Polsko 3:0 (kon.) | Srbsko – Francie 0:3 (kon.)
0
22 23 23
Neděle 19.07.2015, 14:10Světová liga - muži • O 3.–4. místo

0:0
    Viděli jsme skvělý zápas o třetí místo v letošní Světové lize! Zatímco Poláci obraty v prvním a druhém setu nedotáhli a jejich mohutné stahování amerického náskoku přišlo vniveč, tak právě jejich soupeři jim ukázali, jak se to dělá. Ve třetím setu prohrávali v závěru už o pět bodů, ale nakonec nepříznivý vývoj zvrátili a zvítězili!

S konstatováním, že bronzovou příčku obsadili volejbalisté Spojených států, se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. Na počtenou! (15:52:59)

25:23
    Třetí set skončil.

25:23
    Který je navíc dokonán! Volejbalisté Spojených států vyhráli poslední pasáž zápasu 8:1 a slaví vítězství ve třech setech na polským týmem!

24:23
    Je tu americký mečbol! Sander vystřelil svůj servis a trefil eso! Neuvěřitelný obrat!

23:23
    Blok Christensona, který byl proti útočícímu soupeři sám, znamená srovnaný stav! Poláci si berou další time-out, po jejich velkém náporu z před pár minut přichází velký útlum jejich útoku!

22:23
    A je tu velká zápletka! Polský útok končí v autu, Buszek ani netečoval americký blok a je to jen o bod!

21:23
    Chyba polského příjmu a Lomacz nedokázal na síti přetlačit Holta. Oddechový čas pro Polsko.

20:23
    Podání Konarskiho končí v síti.

19:23
    Konarskiho blok byl okořeněn hurónským řevem polského volejbalisty.

19:22
    Sander se prosadil na síti a ještě vykřesává jiskřičku naděje.

18:22
    Pětibodovou šňůru předvedlo Polsko. Až nyní se daří Američanům jejich nápor, který vždy přichází po druhém technickém time-outu, zastavit.

17:22
    Trojblok polských volejbalistů se postavil Sanderovi a ten se nedokázal prosadit!

17:21
    Navíc přichází parádní blok polských hráčů. Zdá se, že třetí set je pomalu rozhodnut.

17:20
    Time-out USA.

17:20
    Sander napálil útok do autu. Polsko odskakuje na rozdíl tří bodů a jejich šanci na zisk třetího místa ve Světové lize mírně stoupá!