Širak – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Kajrat 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Černo More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Vojvodina 1:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencváros 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Legia 0:3 (kon.) | PAOK – Loko Záhřeb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Apollon Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Beer Ševa 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišiněv 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
FC Differdange 03
1:2 (0:1)
Trabzonspor AŞ
Čtvrtek 23.07.2015, 19:00Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vítejte u dnešního zápasu FC Differdange 03 – Trabzonspor AŞ.

První zápas těchto týmů dopadl 1:0 pro Trabzonspor, který poslal do vedení Mehmet Ekici.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

7
    Omlouvám se za spoždění, v zápase během 7. minut nic zajmavého neodehrálo, hra se hraje převážně ve středu hřiště.

13
    Krásná šance, kdy Erdogan vyslal krásnou nahrávku přes obranu na Warise, který však nedokázal zakončit v souboji proti gólmanovi.

16
    Hráči Trabzonsporu drží svého soupeře na jeho polovině, kde však k žádné šanci nedochází.

19
    Po rohovém kopu, který Trabzonspor zahrával, se krásnou hlavičkou Yilmaze nepodařilo brankáře prostřelit, avšak gólman míč vyrazil, a Samir Dursun, si nádhernou hlavou poradil do prázdné brány.
    19. Samir DURSUN - 0:1

23
    Yeye ohrozil bránu po nepovedeném centru, na kterém si musel lámat zuby Kivrak

25
    Od zmíněného gólu se zápas stal víceméně vyrovnaným, míč putuje z jedné strany na stranu, k vidění jsou lehké fauly ve středu hřiště a hra malinko polevila.

Yeyé sprintem přez celé hriště, a uvolnění od dvou obránců, při střele zakopl a míče se zmocnil Kivrak

33
    Tlak tureckého celku stále narůstá a do 16tky Differdange létá stále více balónů.

37
    Další šance ze strany Tureckého týmu, když centr do pokutového uzemí hlavičkoval půl metru od brány Yumlu.

42
    Sinani vyzkoušel střelu ze 35 metrů, avšak ta letěla vysoko nad .

45
    Trabzonspor, bude zahrávat volný přímý kop.

45
    Rozhodčí nastavuje 1. minutu

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V prvním poločase bylo vidění mnoho šanci ze strany Tureckého Trabzonsporu, avšak pouze jedna skončila v síti. Gól vstřelil Samir DURSUN, hlavou do prázdné brány. Zápas je zatím 1:0 a celkové skóre 2:0. Jestli chce Differdange pomýšlet na postup, bude muset zabrat a vstřelit minimálně 2. góly a dál neinkasovat.
    Doufejme že nás druhý poločas překvapí mnoha šancemi a góly na obou stranách a že to bude vcelku skvělá podívaná. Po pauze naschledanou.

46

50
    Druhý poločas, krom pár menších šanci Tureckého celku se odehrává prvních 5. minut ve středu hriště.

51
    Rodrigues byl při svém pronikání nedovoleně zastaven Erdoganem. Domácí budou rozehrávat.

57
    Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Sinani, přichází Luisi.

58
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Ekici, přichází Aydogdu.

59
    Waris si načasoval svůj náběh za obranu velice špatně. Postranní rozhodčí signalizuje ofsajd.

63
    Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok Franzonimu. Domácí fotbalista fauloval pronikajícího Yilmaze.

65
    Parádní obranný zákrok v podání Webera. Domácí brankář tak může zůstat v klidu.

67
    Yeye si nepohlídal posledního obránce a dostal se do ofsajdu. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.

70
    Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Rodrigues, přichází Lebresne.

72
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Erdogan, přichází Zengin.

75
    Caron si staví míč k rozehrávce volného přímého kopu. Uvidíme, jak celá situace dopadne.

76
    Caronova střela nakonec skončila pouze ve zdi. Hosté se tak této hrozbě ubránili.

79
    Aydogdu se dostal opětovně do ofsajdového postavení. Domácí tým bude mít rozehrávku.

80
    Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Ribeiro, přichází Bettmer.

81
    Differdange právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno! OMAR ER RAFIK se tentokráte nemýlil. Domácí tým ale stále potřebuje další dvě branky k tomu, aby postoupil do dalšího předkola Evropské ligy.

84
    Tahle akce domácího týmu gólem určitě neskončí. Er Rafik se dostal do ofsajdového postavení.

86
    Postranní rozhodčí opětovně odmával ofsajd domácímu Er Rafikovi.

88
    Rozhodčí uděluje, dvě minuty před koncem základní hrací doby, žlutou kartu hostujícímu Dursunovi.

89
    Rohový kop se Trabzonsporu moc nepovedl. Domácí obrana odhlavičkovala míč do bezpečí.

90
    Constant se dostal do ofsajdového postavení. Domácí budou odkopávat od své brány.

90+2
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    Hosté jdou zřejmě do konečného vedení. SONER AYDOGDU překonává Webera poměrně jednoduchým způsobem. Trabzonspor už pomalu začíná slavit.