Kajrat – Aberdeen | 2:1 (kon.) | | | Elfsborg – Odd | 2:1 (kon.) | | | Liberec – Kirjat Šmona | 2:1 (kon.) |
Apollon Limassol – Qäbälä | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Kazaň | 2:3 (kon.) | | | PAOK – Trnava | 1:0 (kon.) |
AIK Stockholm – Atromitos | 1:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) |
Curych – Dinamo Minsk | 0:1 (kon.) | | | Thun – Vaduz | 0:0 (kon.) | | | Žilina – Vorskla Poltava | 2:0 (kon.) |
Alkmaar – Başakşehir | 2:0 (kon.) | | | Târgu Mureş – Saint-Étienne | 0:3 (kon.) | | | Debrecín – Rosenborg | 2:3 (kon.) |
Kukësi – Legia | 0:3 (kont.) | | | FK Rabotnički – Trabzonspor | 1:0 (kon.) | | | Brøndby – Omonia Nikósie | 0:0 (kon.) |
Standard – Željezničar Sarajevo | 2:1 (kon.) | | | Charleroi – Zorja Luhansk | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Larnaka | 3:0 (kon.) |
West Ham – Astra Giurgiu | 2:2 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Keşla FK | 2:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Strømsgodset | 2:0 (kon.) |
Belenenses – Göteborg | 2:1 (kon.) | | | Sampdoria – Vojvodina | 0:4 (kon.) | | | Wolfsberger – Dortmund | 0:1 (kon.) |
Southampton – Arnhem | 3:0 (kon.) |
Klatovy – Žižkov | 1:0 (kon.) |
Manchester Utd. – PSG | 0:2 (kon.) | | | Real Madrid – AC Milán | 0:0 (10:9 po pen.) |
Tigres – River Plate | 0:0 (kon.) |
konec
ASA Târgu Mureş
0:3
(0:1)
AS Saint-Étienne
Michal Luxa
Branky:
24. Diomandé, 75. Hamouma, 83. Hamouma
Rozhodčí: van Boekel – Goossens, Schaap (všichni NED)
Diváci:
Karty: 45. Muresan (TRG), 85. Gorobsov (TRG), 90+1. N'Doye (TRG) – 30. Théophile-Catherine (SET), 37. Pogba (SET), 41. Gradel (SET)
Neproměněná penalta:
ASA Târgu Mureş:
Stăncioiu – Golański, Bejan, Gonzales, Balić – Gorobsov, Mureșan (C) (6. Costa), N'Doye – Axente (80. Manolov), Brandán (62. Pedro), Jazvić.
Náhradníci: Viciu – Velayos, Hanca, Pedro, Jurado, Costa, Manolov
Trenér:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba, Assou-Ekotto (62. Briso) – Diomande, Perrin (C), Clément – Hamouna (84. Monnet-Paquet), Roux (75. Mollo), Gradel.
Náhradníci: Moulin – Brison, Clerc, Corgnet, Suljic, Mollo, Monnet-Paquet
Trenér:
Náhradníci: Viciu – Velayos, Hanca, Pedro, Jurado, Costa, Manolov
Trenér:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba, Assou-Ekotto (62. Briso) – Diomande, Perrin (C), Clément – Hamouna (84. Monnet-Paquet), Roux (75. Mollo), Gradel.
Náhradníci: Moulin – Brison, Clerc, Corgnet, Suljic, Mollo, Monnet-Paquet
Trenér:
Rozhodčí: van Boekel – Goossens, Schaap (všichni NED)
Diváci:
Čtvrtek 06.08.2015
Saint-Étienne - Târgu Mureş 1:2
Saint-Étienne - Târgu Mureş 1:2
Branky: 72. Gonzales (vla.) – 39. Pedro, 62. Gonzales
Karty: 90. Mollo (SET) – 24. Balić (TRG), 61. Brison (TRG), 86. Gonzales (TRG), 88. Golański (TRG), 90+1. Gorobsov (TRG)
Saint-Étienne se do třetího předkola probojovalo díky pátému místu v poslední uplynulé sezóně, kde získalo devětašedesát bodů a na první PSG ztratilo propastných čtrnáct bodů. Nejlepší střelcem týmu se stal Max Gradel, jenž rozvlnil síť soupeřů sedmnáctkrát. Francouzská nejvyšší soutěž se letos ještě nerozběhla, a tak musí AS na ostrý start ještě čekat.
Výsledky AS v přípravě:
Saint-Étienne – Ajax 1:0
Saint-Étienne – Mohuč 1:1
Saint-Étienne – Nantes 0:2
Saint-Étienne – Lausanne 2:2
Mureş postoupil do třetího předkola, jelikož v loňské sezóně skončil na druhém místě, když o domácí titul přišel v závěru sezóny, kdy z posledních pěti zápasů třikrát prohrál, a tak ho přeskočila o tři body Steaua Bukurešť. Nejlepší střelcem týmu se stal senegalský záložník Ousmane N'Doye, jenž dostal míč za brankovou čáru dvanáctkrát. V Rumunsku se již rozeběhl i další ročník, v němž ASA získala sedm bodů ve třech duelech.
Târgu v letošní sezóně:
ASA – Concordia 1:0
Astra – ASA 1:5
ASA – Din. Bukurešť 0:0
ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Bejan, Gonzales, Balić – Gorobsov, Mureșan (C), N'Doye – Axente, Brandán, Jazvić
Náhradníci: Viciu – Velayos, Hanca, Pedro, Jurado, Costa, Manolov
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba, Assou-Ekotto – Diomande, Perrin (C), Clément – Hamouna, Roux, Gradel
Náhradníci: Moulin – Brison, Clerc, Corgnet, Suljic, Mollo, Monnet-Paquet
Rozhodčí: van Boekel – Goossens, Schaap (všichni NED).
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Assou-Ekotto, přichází Briso.