Mountfield HK – Chomutov 2:1 (2:1 po s.n.) | Poruba 2011 – Třinec 2:8 (kon.)
po s.n. (2:1)
Mountfield HK
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 30.07.2015, 13:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy staršího dorostu

62:37
    Vzápětí je Pohl vyloučen za držení protihráče a je tu šance Chomutova na rozhodnutí zápasu.

59:33
    Hradecký kapitán Matějček se dostal do úniku po levé straně, v pásmu ho zahákoval Novák a je tu přesilovka pro Mountfield.

45:49
    Průnik Bohanose do pásma Hradce musel zastavit až Adam Jonáš za pomocí faulu, odsedí si za to 2 trestné minuty. Je tu šance na otočení skóre.

43:28
    Vysoké tempo Pirátů vedlo k vybojování přesilové hry, na trestnou lavici odchází Kryštof Pažourek. Je tu šance pro Chomutov na srovnání skóre.

30:00
    Je tu šance pro Chomutov, na 2 minuty jde na trestnou lavici Martin Hejna.

19:56
    Ondřej Dvořák (CHM) nevybíravě sestřelil k ledu Štohanzla a v dnešním zápase dohrál, od rozhodčího vyfasoval za faul kolenem trest 5 minut a do konce utkání. Martin Štohanzl za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku a vypadá, že to nebude nic vážného.