Česko – Portoriko 3:1 (kon.) | Polsko – Nizozemsko 0:3 (kon.)
3
25 25 25
Neděle 02.08.2015, 18:10Světová Grand Prix - ženy • Finále

0:0
    Nizozemky potvrdily roli favoritek a v zápase příliš šancí polským volejbalistkám nedaly. Ty sice nakonec sehrály relativně dobré utkání vzhledem k tomu, nakolik byly Nizozemky favorizovány, celkově se však jejich výkon může pro domácí fanoušky zdát zklamáním, zejména pak v prvním a třetím setu.

S konstatováním, že 2. skupinu World Grand Prix ovládly Nizozemky před Polkami a třetími Češkami se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:44:53)

16:25
    Třetí set skončil.

16:25
    Po chybě Polek na síti přichází bod zadarmo pro Nizozemky, které vyhrávají třetí set a tím pádem i zápas hladce 3:0!

16:24
    De Kruijfová první mečbol odmítá servisem do sítě.

15:24
    Jsou tu mečboly nizozemských volejbalistek!

15:23
    Polky sice zbraně ještě neskládají, ale jejich ztráta e obrovská.

14:23
    Balkesteinová vytlouká polské bloky a již jen dva míče dělí Nizozemky od vítězství ve 2. skupině World Grand Prix.

14:22
    A další úžasný blok! Nizozemky pomalu mohou začít slavit!

14:21
    Blok De Kruijfové navyšuje nizozemské vedení, Zaroslinská se nedokázala prosadit. Polky si berou time-out.