Šumperk – Třebíč 4:3 (2:0 po s.n.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
Martin – Trenčín 5:4 (2:1 po s.n.) | Nitra – Cracovia 8:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:1, 1:1, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Úterý 04.08.2015, 16:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

46:56
    Počet hráčů na ledové ploše bude opět srovnán, teď zase fauloval jeden z mužů hostující střídačky. David Troška inkasuje od hlavního rozhodčího menší trest za podražení.

46:10
    Domácí přesilovka končí, na dvě minuty za vysokou hokejku odchází za katr ke své nelibosti šumperský hokejista Richard Vaculín.

44:20
    Přesilovou hru si užije Salith Šumperk, týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě začne odpykávat třebíčský muž Filip Beneš.

37:10
    V závěru druhé periody Šumperk čeká další oslabení, na dvě minuty vyloučen domácí hokejista Jakub Fusek.

33:49
    Ve stejném čase se vylučuje na obou stranách. Domácí Petr Zítka inkasuje dvě minuty za hrubost, stejně tak odsedí 2 + 2 minuty na trestné lavici hostující Jiří Roupec. Přesilovou hru má ale domácí družina.

29:51
    Trestné střílení si mohli vyzkoušet také draci, ale hlavní rozhodčí hodnotí nakonec zákrok Filipa Beneše jen jako hákování. Přesilovou hru si ale Šumperk zahraje dnes poprvé.

19:00
    Druhý trest pro Salith Šumperk v zápase. Obránce a odchovanec domácího hokeje Tomáš Drtil bude pykat dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Bílé hvězdy.

13:56
    Leoš Zajíc si musí jít odsedět dvě minuty za sekání, nováček v dresu draků teď oslabuje svůj tým a Salith tak poprvé zkusí hru v oslabení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 13. Vrdlovec (Hroch), 37. Vrdlovec (Slavík, Prokop), 59. Hroch (Vrdlovec), rozh. náj. Půlpán (TS) – 15. Baldwin (Kusko, Klecha), 26. Raška (TS), 55. Baldwin (Roupec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Novák (Čáp) – Drtil, Zítka, Vala, Prokop, Gewiese, Cívka, Slavík – Haloda, Haas, Vrdlovec – Hroch, Brunec, Milfait – Půlpán, Vaculín, Zajíc – Vachutka, Chlubna, Fusek – Langr, Buhaj
    SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Klimeš) – Čejka, Šaur, Šik, Přibyl, Troška, Šajnar, Peroutka – Vágner, Wasserbauer, Raška – Kusko, Čech, Švec – Beneš, Klecha, Baldwin – Roupec, Pokorný, Juráň

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba