po s.n. (2:1)
FbC 98 Chomutov
6:4 (1:1, 1:1, 4:2)
TJ Turnov
Středa 05.08.2015, 20:00 • Sportovní hala Rumburk, Lesní 1302/12 • Přátelský zápas • Přátelské utkání

Vítáme Vás u on-line přenosu z Rumburka, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion: Sportovní hala Rumburk, Lesní 1302/12, Rumburk.

Na soustředění týmu FbC 98 Chomutov přijel TJ Turnov za odehráním si přátelského zápasu. Soustředění se koná ve sportovní hale v Rumburku.

Hrací doba:
    Hráči budou hrát 3x25 minut hrubého času.

Vyloučení:
    Tresty pro hráče jsou stejné jako při ligových zápasech, tj. dvě minuty a pět minut.

Rozhodčí:
    Delegováni jsou rozhodčí s licencí ČFBU. V tomto zápase budou soudcovat Zdeněk Kamínek a Tomáš Šedivý.

FbC 98 Chomutov: Šantora (Dvořák) – Krajník, Šarša, Dušek, Šulc, Harák, Sučík, připraven Šnábl – L. Fiala, T. Fiala, Dudek – Trávníček, Kopp, Andrle – Myška, Hadač, Břešťan. Trenéři: Karel Klíma, Martin Bocian.

TJ Turnov: Suchomel (Kvíčala) – Primásek, Havlín, Salaba, Seidl – Matěcha, Sekera, Erler – Měkota, Palatínus, Nezdara – připraven Pala. Trenér: Petr Pánek.

Rozhodčí: Kamínek, Šedivý.

00:01

00:53
    Tomáš Fiala (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

12:13
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ FIALA. Asistence: David Dudek.

23:58
    Turnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL SEKERA.Bez asistence.

25:00

První třetina skončilo vyrovnaně. Na obou stranách padlo po jednom gólu. Jako první se však do černého trefil Lukáš Fiala z Chomutova v čase 12:13 min.

25:01

32:58
    Autorem branky je PAVEL SEKERA. Asistence: Štěpán Matěcha.

37:19
    Chomutov po dvou brankách od Turnova střídá brankáře. Do brány se postaví místo Karla Šantora Jan Dvořák.

38:32
    Autorem branky je VÍT ANDERLE. Asistence: Myška.

50:00

I po druhé pětadvacetiminutovce je stav vyrovnaný, tentokrát však 2:2. Za Turnov navýšil stav na tabuli Pavel Sekera ke konci třicáté třetí minuty. Poté o více jak pět minut později vyrovnal skóre chomutovský florbalista Vít Andrle.

50:01

50:01
    I na straně Turnova došlo k výměně gólmanu. Za Turnov nastupuje Jan Kvíčala, jenž vystřídá Petr Suchomel.

52:28
    Autorem branky je TOMÁŠ FIALA. Asistence: Lukáš Fiala.

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

66:06
    Autorem branky je DAVID DUDEK. Asistence: Tomáš Fiala.

67:26
    Vratislav Salaba (TUR) si musí odsedět dvě minuty za sekání.

68:24
    Využitá přesilovka! Autorem branky je JAN KRAJNÍK. Asistence: Tomáš Fiala.

70:04
    Autorem branky je ONDŘEJ KOPP. Asistence: Roman Dušek.

72:10

73:35
    Autorem branky je MAREK PALA.

Zápas rozhodla až třetí část ve které jasně zvítězili domácí. Chomutov dokázal celkem šestkrát prostřelit brankáře hostů. Nejčastěji se prezentovali bratři Fialovi. Pro zajímavost se pojedou nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají. Jako první pojede Chomutov.

Dan MĚKOTA neproměňuje.

I v nájezdech se ukázali jako lepší chomutovští florbalisté. Štěstí tentokrát Turnovským příliš nepřálo, ale bojovali až do konce střetnutí a cestu za výhrou nevzdávali.

Z přátelského utkání mezi Chomutovem a Turnovem je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Přeji hezký zbytek týdne. Tereza Košťálová (21:49:39)

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. L. Fiala (Dudek), 39. Anderle (Myška), 53. T. Fiala (L. Fiala), 67. Dudek (T. Fiala), 69. Krajník (T. Fiala), 71. Kopp (Dušek) – 24. Sekera, 33. Sekera (Matěcha), 73. Sekera (Matěcha), 74. Pala