Nacka HI – Kampong 3:2 (kon.) | Eskilstuna HIF – Tubanten 5:2 (kon.) | Nacka HI – České Budějovice 2:1 (kon.)
Eskilstuna HIF – Tatran 3:0 (kon.) | Kampong – České Budějovice 2:0 (kon.) | Tubanten – Tatran 2:5 (kon.)
Kampong – SKH Meteor Plzeň 9:0 (kon.) | Tubanten – SKV ComAp Praha 0:2 (kon.) | České Budějovice – SKH Meteor Plzeň 7:0 (kon.)
Tatran – SKV ComAp Praha 2:0 (kon.) | Sosnowiec – Nacka HI 2:3 (kon.) | Švýcarsko – Eskilstuna HIF 0:8 (kon.)
SKH Meteor Plzeň – Sosnowiec 1:5 (kon.)
Eskilstuna HIF
5:2 (1:2, 4:0)
Tubanten
Čtvrtek 06.08.2015, 09:45 • SH Třebešín, Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 • Prague Wheel Open • Skupina B

Zápas skončil jasnou výhrou družstva Eskilstuna HIF. Celkem pětkrát prostřelila gólmana Tubantenu. Tubanten i přes veškerou snahu vyrovnat nedokázal.

Prozatím je to ode mě a těším se na počtenou u dalšího online přenosu ze zápasu Eskilstuna HIF – Tubanten zde. Tereza Košťálová (11:02:30)

27:21
    Domácí střídají! Petera Ojalu vystřídá Lars Ekholm.

26:54
    Tým Eskilstuna HIF právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETER OJALA. Asistence: Peter Nilsson.

25:01
    Eskilstuna HIF střídá! Joakim Larsson střídá Davida Damberga.

Dnešní utkání sleduje 48 diváků.

23:21
    Julia Finkers z Tubantenu odjíždí a místo ní nastupuje Christian Meijer.

23:21
    Autorem branky je ROBIN MENG. Asistence: Peter Ojala.

22:33
    Tubanten střídá! Julia Finkers odstupuje a Rachel Ferrand nahrazuje hráčku v poli.

18:06
    Autorem branky je JOHNNY PETTERSSON. Bez asistence.

16:49

15:01

Po úvodní patnáctiminutovce těsně vedou hosté 2:1. Pokud chtějí domácí alespoň vyrovnat, mají na to patnáct minut ve druhém poločase.

15:00

14:27
    Autorem branky je ROBIN MENG. Asistence: Petr Nilsson.

12:16
    Střídání domácích! Ze hřiště odjíždí Joakim Larrson a Lars Rkholm. Přijíždějí Johnny Pettersson a David Damberg.

08:01
    Tým Tubanten právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FRANK MAAGDERNBERG. Asistence: Christiaan Meijer.

03:51
    Střídání na straně domácích! Z hrací plochy odjíždí Johnny Pettersson a David Damberg, nastupují Lars Ekholm a Petr Ojala.

01:19
    Autorem branky je BAS AKKERMAN. Asistence: Koen Pampiermole.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 15. Meng (Nilsson), 17. Ojala (Nilsson), 19. Pettersson, 24. Meng (Ojala), 27. Ojala (Nilsson) – 2. Akkerman (Pampiermole), 9. Maagdernberg (Meijer)

Eskilstuna HIF: Karisson – Damberg, Ekholm, Nilsson, Pettersson, Meng, J. Larsson, Ojala. Hrající trenér: Peter Nilsson.
    Tubanten: Beckers – Finkers, Pampiermole, Farrand, F. Maagdenberg, Azink, Meijer, Y. Maagdenberg, Akkerman, Langemeijer. Hrající trenér: Koen Pampiermole.

Rozhodčí: Novák, Kamínek