Waregem – Genk 0:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:0 (0:0)
KRC Genk
Pátek 07.08.2015, 20:30 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League • 3. kolo

Přeji hezký zbytek pátečního večera a pěkný víkend! (22:26:33)

Genk po přestávce působil unavenějším dojmem a většinou nechal kombinovat a útočit hráče Waregemu. Ti ovšem na výtečně, ale opravdu výtečně chytajícího brankáře Kötelese za 90 minut recept nenalezli, a tak se týmy po bezbrankové remíze o body podělí. Waregem dost možná prováhal okamžik pro střídání, dvě změny přišly až v samotném závěru, přitom čerstvá krev by v unavené obraně Genku mohla nadělat paseku. Buď jak buď, oba dnešní soupeři zůstávají na sousedních příčkách, oba se stejným počtem bodů.

90+3
    90+3. De Camargo přestřelil.

90+3
    Igor De Camargo měl na kopačce dost možná tříbodový gól. Po kličce obránci ale nedokázal vypálit v mírném záklonu přesně a branku vůbec netrefil. Body se budou dělit.

90+2
    Poslední zbytky sil v sobě našli hosté a závěr zápasu chtějí uhrát daleko od své branky.

90+1
    Stále ještě neznáme výši nastaveného času, ale brzy se rozeběhne druhá minuta navíc.

90
    Rozeběhla se poslední minuta zápasu.

89
    Köteles si připisuje další zákrok vleže. S ohledem na předešlé kousky to ale musel vnímat jako pouhou rutinu.

87
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází De Ridder, přichází Buyl.
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Thiam, přichází Benteke.

86
    Onur Kaya při rychlém protiútoku nezakončil přesně. Na lavičce domácích se přeci jen schyluje ke změně, a to hned dvojnásobné. Je otázkou, jestli střídání neměla přijít už dříve.

85
    Zulte Waregem stále ještě nestřídal. Trenér zřejmě vyvolené jedenáctce věří.

83
    Waregem se ještě nevzdává. Do konce zbývá i s nastavením nějakých možná 10 minut, a to se něco dá vymyslet.

81
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Buyens, přichází Gerkens.
    Stadion rozhodně vyprodaný není.

80
    Genk cítí, že za bod bude ještě rád. I proto nikam nepospíchá.

77
    Druhý poločas plynule navázal na ten první. Genk vyráží k občasným brejkům, jinak má dění pod palcem Zulte Waregem. V cestě ke třem bodům ale stojí skvěle chytající gólman hostí.

74
    A nyní i ten klasický. Centr před branku pošle Kaya.

73
    Hra se od brankáře Genku nevzdálí, právě naopak. Waregem bude zahrávat „zkrácený roh“.