Nacka HI – Tubanten 10:0 (kon.) | Kampong – SKV ComAp Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | České Budějovice – Tatran 4:1 (kon.)
Sosnowiec – Eskilstuna HIF 0:7 (kon.)
FBC UNITED České Budějovice
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Pátek 07.08.2015, 17:30 • SH Třebešín, Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 • Play-off Prague Wheel Open • Čtvrtfinále

Dnešní předposlední zápas skončil výhrou domácích. České Budějovice vyhráli 4:1 nad Tatranem Omlux Střešovice. Na třech gólech se podílel Zbyněk Sýkora a to jako úspěšný střelec do branky.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalšího online přenosu ze zápasu zde. Tereza Košťálová (19:22:47)

39:41
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: František Šindelář.

33:14
    Využitá přesilovka! Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: František Šindelář.

32:34
    Lukáš Grüner (STR) obdržel dvě minuty za sekání. Trest odpyká Zuzana Přibilová.

32:34
    Trestné střílení provede František Šindelář.

32:34
    Je nařízeno trestné střílení.

Dnešní utkání sledují 53 diváci.

30:01

30:00

25:27
    Autorem branky je ZDENĚK ČÍŽEK. Asistence: František Šindelář.

24:27
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Tomáš Pek.

23:11
    Gól v oslabení! Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: Miroslav Beck.

21:12
    František Šindelář (BUD) obdržel menší trest za sekání.

19:48
    Střídání Českých Budějovic. Miroslav Beck nahrazuje Ivaa Nestávala.

15:01

První třetina skočila bez gólu a do druhé třetiny všichni vstupují s čistým kontem.

15:00

00:01

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 24. Sýkora (Beck), 26. Čížek (Šindelář), 34. Sýkora (Šindelář), 40. Sýkora (Šindelář) – 25. Krupička (Pek)

FBC UNITED České Budějovice: Němec – Čížek, Nestával, Šíp, Herman, Beck, Šcambura, Paclík, Šimonek, Sýkora, Šindelář. Hrající trenér: Zbyněk Sýkora.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: J. Novotný (Grüner) – Hamák, Krupička, Alina, Cimpa, Přibilová, P. Novák, Pek, Vápenka.Hrající trenér: Zdeněk Krupička.

Rozhodčí: Michálek, Růžička