Tubanten – Kampong 0:3 (kon.) | Tatran – Sosnowiec 4:3 (2:0 po s.n.) | Nacka HI – České Budějovice 5:0 (kon.)
SKV ComAp Praha – Eskilstuna HIF 0:5 (kon.) | Tubanten – Sosnowiec 3:9 (kon.) | Kampong – Tatran 2:3 (1:2 po s.n.)
České Budějovice – SKV ComAp Praha 3:2 (kon.) | Nacka HI – Eskilstuna HIF 4:1 (kon.)
Nacka HI
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
FBC UNITED České Budějovice
Sobota 08.08.2015, 10:30 • SH Třebešín, Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 • Play-off Prague Wheel Open • Semifinále

Zápas skončil výhrou domácího celku. Nacka HI zakončila utkání se stavem 5:0. Nejvíce se prezentovali Tommy Almlöf a Mats Rylander.

Pro dnešek je to ode mě a těším se na počtenou u dalšího online přenosu zde. Tereza Košťálová (12:09:32)

42:50
    František Šindelář (BUD) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

37:51
    Tým Nacka HI právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATS RYLANDER. Asistence: Tommy Almlöf.

32:43
    Autorem branky je ALEXANDER BRORSSON. Asistence: Mattias Larsson.

30:01

Druhá část se odehrála bez branek, ale mnohem aktivnější byli stále domácí. České Budějovice začali v této třetině více napadat a Nacka HI musela více bránit.

30:00

15:01

V první třetině se prosadili hráči Nacka HI, kteří nastříleli tři branky. Dvakrát se do černého trefil Tommy Almlöf, poprvé v první minutě a podruhé ve třetí.

15:00

09:05
    Autorem branky je MATS RYLANDER. Asistence: Arkan Palani.

03:40
    František Šindelář (BUD) si musí odsedět dvě minuty za hru v leže.

02:04
    Autorem branky je TOMMY ALMLÖF. Asistence: Mats Rylander.

00:57

00:01

Nacka HI: Ribbfors – Piccardo, Svanberg, M. Larsson, Brorsson, Rylander, Palani, Amlöf. Hrající trenér: Arkan Palani.

FBC UNITED České Budějovice: Němec – Čížek, Nestával, Šíp, Herman, Beck, Šcambura, Paclík, Šimonek, Sýkora, Šindelář. Hrající trenér: Zbyněk Sýkora.

Rozhodčí: Růžička, Michálek.

Celá jména sudích:

David Růžička;
    Petr Michálek.

Příjemné sobotní dopoledne z hlavního města Prahy, kde zanedlouho budeme svědky prvního zápasu semifinále Prague Wheel Open, ve kterém celek Nacka HI hostí FBC UNITED České Budějovice.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 1. Almlöf (Rylander), 3. Almlöf (Rylander), 10. Rylander (Palani), 33. Brorsson (Larsson), 38. Rylander (Almlöf)

Rozhodčí: Růžička, Michálek